Dodaj do ulubionych

Do P.Doktor

17.11.03, 11:59
Od pół roku, w kilku cyklach w pobliżu owulacji mam upławy podbarwione
krwią/dość dożo/czasami małe skrzepki, nie jestem sama w stanie stwierdzić
czy jest to owulacja, teraz mam w 15-18 dniu cyklu,cykle miewam 25-28dni
Prosze mi powiedzieć czy mam podstawy do obaw, czy należy się bardzej
przebadać. Cytologię wykonuje co pół roku 2gr. Mam 38lat, od 1,2 roku
założoną wkładkę domaciczną.
Obserwuj wątek
    • nikolab Re: Do P.Doktor 18.11.03, 01:55
      Pomimo wkłądki do owulacji dochodzi.Wkładka wywołuje stan zapalny w jamie
      macicy. Żeby się przekonać, czy ta krew to z powodu owulacji może Pani mierzyć
      temperaturę przez jeden cykl. A może ma to zwiazek ze stanem zapalnym? Proszę
      pójść na kontrolę.Pozdrawiam i zdrowia życzę
    • monika.antepowicz Re: Do P.Doktor 18.11.03, 13:44
      Myślew,że terzeba z tym sie pogodzic i niwe szukać choroby- poza badaniem usg
      nie widzę wskazań do jakiejś pogłebionej diagnostyki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka