Dodaj do ulubionych

PANI DR - BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

26.11.03, 14:19
Pisałam juz o tym, niestety nie uzyskałam odpowiedzi, na której bardzo mi
zależy.
Pod koniec września przeszłam operację, w wyniku której usunięto mi torbiel
jajnika i wyrostek robaczkowy. Pomimo, że minęły dopiero 2 m-ce od operacji
mój ginekolog twierdzi, że wszystko jest w porządku i jeśli mam ochotę (a mam
ogromną), to mogę próbować zajść w ciążę. Moje pytanie jest następujące: czy
rzeczywiście po tak ciężkiej operacji (silny stan zapalny-podejrzenie
zapalenia otrzewnej)mogę od razu zachodzić w ciążę, a jeśli nie, to ile czasu
powinnam odczekać.
pozdrowienia
Lucyna


Obserwuj wątek
    • lucyna76 Re: PANI DR - BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ 01.12.03, 09:24

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka