Dodaj do ulubionych

Microgynon i ciągłe plamienia

02.12.03, 21:41
Biorę Microgynon już trzeci miesiąc (przepisany ze względu na zaburzenia
cyklu i ciągłe plamienia). No i niestety powtarza sie to samo. Po przyjeciu
7-8 tabletek z nowego opakowania zaczynam plamić i tak jest aż do końca
opakowania. Potem miesiączka, nowe opakowanie i znowu plamienia. Podobno
przez pierwsze trzy miesiące może sie to zdarzać, ale czy aż przez tyle dni.
Przez najbliższy tydzień nie mogę wybrać sie do lekarza, bo zupełnie nie mam
z kim zostawić dziecka, więc proszę o jakieś rady.
Uspokójcie mnie lub zmobilizujcie do pójścia do lekarza.
Z góry dziękuje za rady.
P.S. Czy u Was też występuje podczas brania Microgynonu zupełny brak
zainteresowania seksem?
Obserwuj wątek
    • irminka2 Re: Microgynon i ciągłe plamienia 03.12.03, 13:04
      Chciałam Cię zmobilizować do pójścia do lekarza. Każda z nas ma inny organizm i
      prawdopodobnie Microgynon nie jest tabletką dla Ciebie. Biorę go 4 lata, nie
      miałam żadnych plamień, żadnych dolegliwości, a ochota na seks odkąd
      wiedziałam,że jestem zabezpieczona - wręcz podwójna. Przypuszczam,że lekarz
      dobierze Ci inną tabletkę . A najlepiej poproś go o skierowanie na poziom
      hormonów ( nie są zbyt chętni do dawania , ale może się uda), bo większość
      lekarzy zapisuje nam te tabletki metodą prób i błędów.Mi też nie zalecono
      żadnych badań , ale jakoś trafiła.
      Pozdrawiam
      Irmina

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka