paula101
30.01.02, 16:46
Pani Doktor,
1. jestem w 10/11 tyg. ciązy. moja pani doktor przepisała mo lacovaginal,
ponieważ w cytologii wyszła mi II grupa, ale badanie bakteryjne jest podobno
prawidłowe. inny lekarz mówił mi, że na razie powinnam się wstrzymać z
leczeniem do czasu po porodzie. nie wiem komu wierzyć.
2. dostałam również Duphaston 2x dziennie, ale niestety nie wiem dlaczego. pani
doktor zapewniała mnie, że wszystko jest zupełnie w porządku. czy taki lek
bierze się w ciąży profilaktycznie? i jak długo mam brać? opakowanie starczy mi
na 10 dni, a pani ginekolog nic nie powiedziała jak długo go brać.
z góry dziękuję za odpowiedź.
proszę również dziewczyny z forum, żeby podzieliły się swoją wiedzą.