Dodaj do ulubionych

lactovaginal w ciąży

30.01.02, 16:46
Pani Doktor,
1. jestem w 10/11 tyg. ciązy. moja pani doktor przepisała mo lacovaginal,
ponieważ w cytologii wyszła mi II grupa, ale badanie bakteryjne jest podobno
prawidłowe. inny lekarz mówił mi, że na razie powinnam się wstrzymać z
leczeniem do czasu po porodzie. nie wiem komu wierzyć.
2. dostałam również Duphaston 2x dziennie, ale niestety nie wiem dlaczego. pani
doktor zapewniała mnie, że wszystko jest zupełnie w porządku. czy taki lek
bierze się w ciąży profilaktycznie? i jak długo mam brać? opakowanie starczy mi
na 10 dni, a pani ginekolog nic nie powiedziała jak długo go brać.
z góry dziękuję za odpowiedź.
proszę również dziewczyny z forum, żeby podzieliły się swoją wiedzą.
Obserwuj wątek
    • monika.antepowicz Re: lactovaginal w ciąży 30.01.02, 23:54
      Laktovaginal mozna przyjmowac w ciazy i jak najbardziej konieczne jest leczenie
      wszelkich stanów zapalnych w ciąży. Duphaston w takiej dawce jest stosowany
      profilaktycznie- u Pań, które miały w przeszłości poronienia lub niedomogę
      lutealną, gdyż niedomoga lutealna ciałak żóltego miesiączkowego to też
      niedomoga lutealna ciała żóltego ciazowego.MA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka