Dodaj do ulubionych

Orgazm i ból głowy

24.05.11, 07:55
Co to za schorzenie--przy szytowaniu nagły potworny ból głowy---jak temu zaradzić.
Obserwuj wątek
          • minniemouse Re: Do lekarza 03.06.11, 00:20
            Minni-----cześc ,stesknilam sie za toba--a co ma do tego migrena

o sorry, zapomnialam o tym watku :/

jak ktos jest migrenikiem to u niego orgazm dziala jak wywolwacz poniewaz nagly wzrost cisnienia, a potem spadek powoduje wpierw zwezenie a potem rozszerzenie naczyn = migrena, wplyw ma tez pozycja - ucisk miesni na szyi.

migrenik jest tez bardziej poddatny na innego rodzaju bole glowy.

jak jestes migrenikiem to powinnas porzadnie sie o migrenie wyksztalcic >0<
            od tego mam dwa linki pod naglowkiem forum :)

Minnie
      • voxave Re: Orgazm i ból głowy 25.05.11, 16:45
        Bylam u lekarza podstawowego,potem u neurologa,potem u okulisty ----mózg ok----poczytala
        łam na guglu--przychylam sie do--nie wiadomo dlaczego albo ten ostatni post od wzrostu naglego cisnienia--może i tak bo ja raczej niskociśnieniowiec jestem---wyglada na sprawe nie do naprawienia.....ciekawe,że z lektury wynika iz cierpia na te dolegliwośc przewaznie panowie :))))
        ..a jednak można żyć bez powietrza -Maria
    • malagenia124 Re: Orgazm i ból głowy 07.06.11, 02:44
      Polecam Ci audycję dr Andrzeja Depki i Ewy Wanat 'Kochaj się długo i zdrowo', we czwartki na TOK FM, 22-24, 2 h pogaduszek o erotyce, także telefony od słuchaczy i odpowiedzi Doktora. Czasem są powtórki, co jest zaznaczane przed emisją.
      Pamiętam mężczyznę, który z takim problemem zadzwonił, a dr Depko od razu postawił jednoznaczną diagnozę, zwężenie naczyń krwionośnych, i poradził konkretny lek, przeciwzapalny, na receptę.
      Tu jest pisemny skrót tej audycji (27.I br.), także nazwa leku:
      www.tokfm.pl/Tokfm/1,107328,9016710,Kochaj_sie_dlugo_i_zdrowo__zniewiesciali_mezczyzni.html
      a tu jego pełne nagranie dźwiękowe pod datą 28.I:
      www.tok.fm/TOKFM/0,89508.html
      Znalazłam jeszcze wpis na blogu z opisem jednego z dawniejszych odcinków (X.2007), gdzie też akurat ktoś dzwonił z tym problemem, i odpowiedź, i lek takie były takie same:
      lotawica.blog.onet.pl/Kochaj-sie-dlugo-i-zdrowo-dzwo,2,ID259893575,n
      Tutaj znalazłam nagrania 3 kolejnych audycji, pasujących tematem wiodącym do tego co podaje autorka blogu - 'O zaburzeniach seksualnych kobiet', cz. I-III. Niestety dat przy tych starszych nie ma, co oznacza ok. 6 h słuchania, by ewentualnie wyłowić interesujący Cię fragment:
      www.tok.fm/TOKFM/0,89508.html?str=7
      Mimo tematu wiodącego dr Depko odpowiada wszystkim dzwoniącym, na każde pytanie. Poza tym jest kontakt przez GG oraz mailowo. Może spróbowałabyś sama zadzwonić, jeśli jeszcze nie znalazłaś rozwiązania. Mam nadzieję, że ciut Ci pomogłam :-), choć nie wiem czy w przypadku kobiet diagnoza też jest tak jednoznaczna ?
    • kamkow1 Re: Orgazm i ból głowy 07.06.11, 09:42
      Miałem to samo. Tylko jednak w pozycji leżącej, na stojąco czy siedząco nie było problemu. Prawdopodobnie problem z ciśnieniem. Byłem u lekarza 1 kontaktu i neurologa. Neurolog kazał zrobić rezonans kręgów szyjnych i głowy, od lekarza 1 kontaktu dostałem jakiś lek na rozszerzenie naczyń krwionośnych. Zanim jednak wziąłem leki do końca i zanim zrobiłem badania ból sam stopniowo ustępował, tzn. dostając orgazmu np. stojąc, nie bolało, ale czułem uderzenie ciśnienia aż do głowy. Im dłużej uprawiałem seks w innych pozycjach niż na leżąco coraz rzadziej było czuć to walące ciśnienie aż w końcu samo przeszło. Tak czy inaczej polecam udanie się do lekarza.
      • voxave Re: Orgazm i ból głowy 08.06.11, 20:48
        Kamyk----coś na rzeczy jest z tego co mowisz---to nagly ból jakby zyły nagle w glowie sie rozszerzyły po paru chwilach ból ustaje-----ze strachu przed bólem zaniechalam .....:)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka