Dodaj do ulubionych

Zastrzyk Fermathron S

13.01.12, 20:57
Witam,

Mam pytanie czy ktoś z Was wie coś o tych zastrzykach???Polecił mi ortopeda na moje kolana.Podobno jeden kosztuje 650zł ale działa tak jak 5 słabszych i tańszych np.120zł. Słyszałam że zastrzyki w kolana bolą więc wolała bym raz i koniec :-(
Obserwuj wątek
    • flex123 Re: Zastrzyk Fermathron S 21.01.12, 18:35
      Tak to kwas hialuronowy usieciowany czyli chemiczna modyfikacja aby był wolniej rozkładany w organizmie w postaci jedna iniekcji, teoretycznie powinien wystarczyć w praktyce to bujda i będziesz miała powtórkę :( Złotym standardem są 3 iniekcje z dobrego produktu czyli takiego który odznacza się wysoką masą cząsteczkową najlepiej ponad 2mln Daltonów i dużą lepkością. koszt 170zł za iniekcje to i tak wyjdzie 500zł za kurację i masz min. na rok spokój i 150zł w kieszeni więcej.
      zastrzyki w kolana nie bolą dasz radę :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka