IP: *.compower.pl 11.09.04, 20:31
Co oznacza podwyższona liczba leukocytów?.
Obserwuj wątek
    • Gość: kaasia Re: Leukocyty IP: *.compower.pl 11.09.04, 23:32
      Czy mógłby mi ktos odpowiedzieć, to dla mnie bardzo ważne.
      • vecka Re: Leukocyty 12.09.04, 00:03
        Stan zapalny w organizmie najczesciej.
        A jakie masz OB? i ile masz tych lekocytow?
        • Gość: kaasia Re: Leukocyty IP: *.compower.pl 12.09.04, 21:35
          Leukocytów mam 9490 ,a OB 2/8 ,czy to może być od zębów które mam trochę
          popsute, jeden nawet dziś zaczął mnie boleć?
          • Gość: kaasia Re: Leukocyty IP: *.compower.pl 13.09.04, 15:48
            może ktos wie???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka