Dodaj do ulubionych

dziwne plamy na czole

05.06.20, 20:56
Witam, kilka lat temu pojawiła mi się nieduża brązowa plama z prawej strony czoła, myślałam że wskutek farbowania włosów i zajedzie sama. Niestety stopniowo zaczęło pojawiać się więcej tego typu przebarwień, a w ciągu 3 miesięcy opanowały mi dosłownie całą prawą część czoła więc wyglądam, jakbym miała niedomyte czoło, a oczywiście dbam o higienę i regularnie peelinguję skórę. Dokładnie nie wiem kiedy to się stało i co dokładnie mogło na to wpłynąć bo gdyby to była alergia na farbę do włosów, to raczej miałabym te plamy na całym czole, a nie tylko z prawej strony... 3 miesiące temu rozpoczęłam terapię hormonalną więc może to ona nasiliła ten stan? Ma ktoś pomysł co to może być, czy to może być na tle chorobowym (wyniki z krwi mam prawidłowe) oraz dlaczego tylko po jednej stronie występuje i do kogo lepiej udać się z tym problemem? - czy wystarczy kosmetyczka, czy konieczny jest dermatolog gdyż z uwagi na covid, dostanie się u mnie do dermatologa graniczy teraz z cudem ;/ Załączam zdjęcie i z góry dziękuję za odpowiedzi
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka