Dodaj do ulubionych

Chore serce? Miażdżyca u młodej osoby?

25.11.21, 10:25
Dzień dobry,
Szukam pomocy. Od 3 lat mam coraz gorsze problemy ze zdrowiem, obecnie kończę 40 lat.
Po masywnym zapaleniu ucha rozpoczęło się u mnie nadciśnienie (rosnące, obecnie 160/100), arytmia serca i okropne bóle nóg. Przytyłam 18 kg.Często nie jestem w stanie spać, mam problemy z wejściem na 3 piętro w pracy.
Jestem wegetarianka, jem ryby, nigdy nie paliłam. Dziennie robię około 12000 kroków, dwa razy w tygodniu pływam.
Angio TK wyszło ok. Żadnej próby wysiłkowej nie przeszłam, koniec po kilku minutach. EKG za każdym razem złe. Lekarze nie wiedzą, co mi jest. Doppler żył i tętnic nóg bez zmian patologicznych. Nogi bolą, są zimne, prawa noga puchnie. Jeździłam do Zabrza do kardiologa, po przepisanych lekach było u mnie pogotowie, arytmia się wzmogła, a kolejny lek mnie uczulił.
W ostatnich latach miałam permanentny stres ( choroba dziecka).
Wczoraj odbierałam wyniki morfologii, załamka, cholesterol 235, cukier 100. Podwyższone leukocyty, spadek limfocytów. Dodam iż nie jadam słodyczy, nie słodzę od wielu lat zanim zachorowałam. Przekroczone również rdwcv i rdwsd, zresztą stale wzrasta w morfologii. Odżywiam się głównie na surowo, pije dobre oleje, włączyłam pyłek i mleczko pszczele, bez efektu.
Czy ktoś ma jakieś pomysły? Jestem słaba, nie wiem już gdzie i u kogo szukać pomocy. Mam dwójkę małych dzieci, chcę dla nich żyć!!
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Chore serce? Miażdżyca u młodej osoby? 25.11.21, 11:27
      Przede wszystkim zacznij spać z lekko uniesionymi nogami. Niektórzy twierdzą, że najlepiej jest podłożyć grubą dechę pod dwie nogi łóżka, ale można też dużą poduszkę pod nogi, albo kilkakrotnie złożony koc. Ważne, żeby powierzchnia tego była duża, bo inaczej nogi będą zjeżdżać.

Czy dostałaś leki przeciw nadciśnieniu? Jak płytki krwi? Jaki masz poziom żelaza? To bardzo ważne.

Nie tylko cukier trzeba ograniczać, ale też pozostałe węglowodany: pieczywo, ziemniaki, kluski i kasze. Wtedy organizm zmuszony jest do spalania tłuszczów i spada cholesterol; sprawdziłam to na sobie.

Jeżeli nie chcesz jeść mięsa, a jesz ryby, to powinnaś jeść ich dużo. A najlepiej wybierz się do dietetyka, żeby zbilansował Ci dietę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka