IP: *.chello.pl 26.11.04, 21:30
to dobry wynik?
Obserwuj wątek
        • Gość: Jaga Re: TSH 1.6 IP: *.chello.pl 26.11.04, 23:53
          Poziom powyżej 4,67 swiadczy o niedoczynności poniżej 0,47 o
          nadczynności,wysoki poziom cholesterolu nie musi oznaczać nic złego ,niektórzy
          mają tak genetycznie niektótrzy od złego odżywiania--należy urozmaicic dietę w
          grapefruity ,pić więcej mineralnej i pić herbate pu -erh--sama sprawdziłam
          zbija cholesterol lub kupić sobie kwasy omega w kapsułkach z tego co pamiętam
          to omega 3,jeśli nie jestes pewna wyników tzn źle się czujesz to sprawdż sobie
          Anti TG i Anti TPO--poczytaj w wątku Hashimoto ---oczywiście nie zyczę choroby
          tylko chodzi o to że TSH nie jest żadnym wynikiem może być ono ok a co innego
          może się robić,TSH zazwyczaj siada na końcu jak inne wyniki lecą na łeb na
          szyję dlatego warto to spr oraz poziom magnezu,żelaza,elektrolity
          [potas,sód ,chlorki],morfologia,mocz oraz OB i zobaczyc co i jak!!W razie pytań
          odpwowiem ,
          DO PEPIEGO Ty musisz spr czy nie masz,czy Ci nie idzie w nadczynność tarczyca
          spr sobie Anti TPO Anti TG oraz F4
          • Gość: Malina Re: TSH 1.6 IP: *.chello.pl 27.11.04, 10:45
            Wiem, ze duży poziom cholesterolu nie musu oznaczać nic złego, HDL jest wysoki,
            a LDL i trójglicerydy niskie. Piję herbatę pu-erh od ponad roku, pokrzywę, wodę
            mineralną, jem dużo warzyw owoców. Wyniki morfologii i moczu są jak najbardziej
            prawidłowe. Chyba muszę sprawdzić to Anti TG i Anti TPO.
            • Gość: Jaga do Joli IP: *.chello.pl 27.11.04, 15:24
              Moja droga koniecznie do lekarza endokrynologa na co Ty czekasz?????///Masz juz
              niedoczynność przy HAShimoto trzeba brać hormon znoszący niedoczynność.Po
              pierwsze jeśli możesz idź prywatnie i koniecznie rób badanie usg tarczycy oraz
              Anti TPO i Anti TG aby sprawdzić o ile w zrosły przeciwciała!!!!!i na Boga
              niech lekarz zaleci hormony,nie zwlekaj!!!!!!!!!Paranoja jakaś że nic nie
              dostałaś pewnie masz podwyższone WBC dlatego xle się czujesz ,zanim zaczną się
              infekce zasuwaj do lekarza i nie czekaj
    • to-ja-007 do Joli 27.11.04, 19:41
      Jolu
      Najlepiej zmien lekarza. Nie mozna przy takim poziomie tsh nic nie robic. Tym
      bardziej ze na pewno czujesz sie coraz gorzej, prawda?

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka