11.01.05, 15:20
Jak wygląda terapia w Krakowie na Kopernika-zajęcia, posiłki, wyjścia,
odwiedziny. Dzięki
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka