asia844
05.02.05, 17:49
Witam.Badanie USG wykazało, że mam kilka małych kamyków w woreczku żółciowym.
Czy jedyną szansą ich usunięcia jest metoda chirurgiczna(laparoskopia). Może
jest jakaś metoda usunięcia lekami lub roskruszenie laserem. Bardzo prosze o
porady bo niechcę iść na zabieg.