Dodaj do ulubionych

BÓLE GŁOWY PO..

08.08.05, 20:45
...WYPICIU JAKIEJKOLWIEK ILOŚCI ALKOHOLU. CZASAMI WYSTARCZY NAWET ŻE ZJEM
CUKIERKA Z ALKOHOLEM I DOPADA MNIE POTWORNY BÓL GŁOWY. WCZESNIEJ NIE BYŁO Z
TYM PROBLEMÓW. ZACZYNA MNIE TO MĘCZYC BO NIE MOGĘ WYPIĆ CHOĆBY KIELISZKA WINA
DO OBIADU ITD. MAM TO OD JAKIEGOŚ ROKU I OD ROKU NIE WYPIŁAM ANI GRAMA
ALKOHOLU BO WIEM ŻE POTEM BĘDZIE JAZDA. CO WY NA TO ? KTOS MI MÓWIŁ ŻE TO
MOGĄ BYC PROBLEMY GASTRYCZNE ALE JAKOŚ NIE MOGĘ W TO UWIERZYC...
Obserwuj wątek
    • venus22 Re: BÓLE GŁOWY PO.. 08.08.05, 21:10
      Wyglada na to ze cierpisz na migrene w takim przypadku nie tylko musisz uwazac
      na alkohol ale na czekolade, sery zolte, owoce cytrusowe, przejrzale lub mocno
      dojrzaje owoce, kiszonki, sledzie, glutaminian sodu i wiele innych rzeczy.
      I bol glowy nie jest spowodowany zaburzeniami gastrycznymi tylko zjedzenie lub
      wypicie nieodpowiedniej rzeczy rozpoczyna lancuch reakcji konczacy sie bolem
      glowy.

      Venus

      ps czy moglabys wylaczyc caps lock, please

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka