Dodaj do ulubionych

niepłodność

09.08.05, 21:59
Cześć.już od jakiegoś czasu śledzę informację pojawiające się na tym forum.do
tej pory nie miałam jakoś odwagi napisać. wiem jednak, że tak naprawdę może
mnie zrozumieć tylko osoba, która przeżywa to samo co ja. Właśnie minęły 2
lata walki z niepłodnością,lata bólu, cierpienia psychicznego, wzlotów i
upadków.Najbardziej to cyba dobija mnie ta ciągła niepewność...Pozdrawiam Was
wszystkich serdecznie i choć może to głupio zabrzmi cieszę się, ze jesteście!
Obserwuj wątek
    • wadera3 Re: niepłodność 09.08.05, 22:04
      co prawda rzecz mnie nie dotyczy bezpośrednio-moja siostra leczyła się wiele
      lat-i wiecznie coś było nie tak,a to plemniki mało ruchliwe,a to krotki okres
      płodności....
      zaczęła myslec o adopcji i zanim dobrze się zastanowiła ,nagle zaszła w ciążę
      /po rezygnacji z leczenia/...była juz 10 lat po ślubie....dziś ma dwoje
      nastolatków:)
      nigdy nic nie wiadomo-pociesz się....
    • barbarka64 Re: niepłodność 09.08.05, 22:09
      Nie trać nadziei ale może warto pomyśleć o adopcji, moja koleżanka walczyła ,aż
      w końcu wzięła dzieco i jest bardzo szczęśliwa ,a dziecko nawet do niej
      podobne!!!Nie trzeba bać się takich decyzji.A wiele jest takich przypadków że i
      urodzi się własne.powodzenia i głowa do góry
      • ryba-1 Re: niepłodność 09.08.05, 22:51
        Niepłodność wykańcza nas psychicznie, ale umacnia nas w wielu innych sprawach.
        Pomimo upadków zmusza nas do dalszych działań,które doprowadzą nas do
        upragnionego celu. Nieprawdą jest że jesteśmy osobami słabymi, bo jesteśmy nad
        wyraz silne. Będziesz działać do skutku i mam nadzieję że nastąpni to bardzo
        szybko, czego ci serdecznie życzę. A ta dotychczasowa wyboista droga może
        jakoś zaprocentuje w przyszłości.
    • wiktoria33 Re: niepłodność 10.08.05, 11:17
      Aga ,
      zapraszamy na forum " Nieplodnosc" :)))
    • zaba_pelagia Re: niepłodność 10.08.05, 11:34
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=191
    • no1teresa Re: niepłodność 10.08.05, 12:08
      aga, a myslalas o ziolach odzywczych? swietnie wzmacniaja i harmonizuja te sfere
    • 1717m Re: niepłodność 11.08.05, 01:27
      Rozumiem ciebie. Ja czekałam 12 lat, ale to było juz dawno. Inne realia, inne
      możliwości medycyny. Wybraliśmy wyjście niekonwencjonalne, jak na owe czasy.
      Jeśli bardzo pragniesz i tęsknisz, to może znajdziesz rozwiazanie.
      Powodzenia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka