zoe17
15.11.05, 17:33
Proszę o poradę - schudłam grubo ponad normę i straciłam tkankę tłuszczową na
twarzy i w ramionach. Mam zapadnięte policzki.Czy można to odzyskac?Jeśli
tak, co powinnam zrobić - jak się odżywiać?Ważę już tyle ile przed
schudnięciem. Proszę o pomoc.
z