Dodaj do ulubionych

gęste włosy co robic by ich było mniej??

31.12.05, 18:04
witajcie, mam strasznie gęste włosy i chce żeby było ich mniej, co mam zrobic,
czy istnieją jakieś środki farmakologiczne które mogą mi pomóc?? prosze o
porade gdytz jest to dla mnie uciażliwe, musze sie golić tylko na łyso, bo gdy
zapuszczam robi sie z nich puch;/;/ PROSZE O JAKĄS RADE, pozdrawiam <dodam
tylko ze nie jestem juz starym prykiem, mam 24 lata > :)
Obserwuj wątek
    • monisia53 Re: gęste włosy co robic by ich było mniej?? 31.12.05, 18:20
      Twoj problem jest moim marzeniem.
      • chantal11 Re: gęste włosy co robic by ich było mniej?? 31.12.05, 18:33
        Masz pewnie takie włosy jak Maks z Na Wspolnej?
        To rzeczywiscie katastrofa.Wiec albo zapuscić i wiązać w kitke,albo ścinac na
        zero.Ale zaraz,po co na zero?Mozna trochę zapuscic,zestopniowac,nakładać jakieś
        zele,i inne woski na czupryne,aby przygładzic:)A moze najlepiej zapytac
        doświadczonego fryzjera,ktory doradzi,pomoże..:)
        • bocianus Re: gęste włosy co robic by ich było mniej?? 31.12.05, 18:40
          no nie Chantal11, Maks z Na wspólnej ma obciach jakich mało, on to ma dopiero
          przesrane;) mi chodzi o to ze nawet jesli są juz te włosy dosyc długie, to nawet
          przy pomocy żelu i innych preparatów pomocniczych, nie porafie ich ułozyc....
          jest ich tak duzo;/;/
          • chantal11 Re: gęste włosy co robic by ich było mniej?? 31.12.05, 18:44
            W takim bądz razie,musisz poradzić sie dobrego fachowca z nozyczkami w ręku.BTW
            to jakie masz te włosy?Myslałam ze podobne własnie do Maksa,takie sa nie do
            ujarzmienia.
            • chantal11 Re: gęste włosy co robic by ich było mniej?? 31.12.05, 18:47
              a moze skoro chcesz porady na odległość to zadaj to pytanie tu?
              forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=542
            • bocianus Re: gęste włosy co robic by ich było mniej?? 31.12.05, 18:47
              nie mam żadnych kręconych, nic z tych rzeczy, niewiem do którego aktora je
              porównać, chyba sie nie da:/ w każdym bądź razie, jednak bede musiał skorzystac
              z porad doswiadczonego fryzjera...choc miałem nadzieje ze dowiem sie czegoś tutaj..
              • chantal11 Re: gęste włosy co robic by ich było mniej?? 31.12.05, 18:55
                wydaje mi się,ze lepiej ,jak zapytasz na forum experckim.
                Tu więcej rad otrzymałbyś,gdyby włosy zaczęły np wychodzic itd.Wtedy
                dowiedziałbyś się co łykac.Bo to forum o zdrowiu:)
                • bocianus Re: gęste włosy co robic by ich było mniej?? 31.12.05, 19:03
                  no własnie nad tym tez myslałem i chyba spróbuje, dzieki za rade:)
                  • chantal11 Re: gęste włosy co robic by ich było mniej?? 31.12.05, 19:09
                    ;)
                  • mmagda12 Re: gęste włosy co robic by ich było mniej?? 31.12.05, 19:25
                    Nie ma zadnego lekarstwa ,zeby rozrzadzic wlosy .Mam ten sam problem i moje
                    dzieci.Mam schize na tym punkcie ,bo nienawidze "duzej glowy".Chodze do
                    fryzjera i nozyczkami z takimi zabkami ,[cholewka nie wiem jak to sie
                    nazywa],wycina mi wlosy ,ze glowa staje sie mniejsza.I oczywiscie zel . Witaj w
                    klubie
    • venus22 Re: gęste włosy co robic by ich było mniej?? 01.01.06, 01:46
      ale wkurzacie lysych...

      v.
      • pia.ed Idz do dobrego fryzjera... 01.01.06, 16:00
        Potrafi Ci wystopniowac tak, ze nawet zelu nie bedzie potrzeba.
        • bocianus Re: Idz do dobrego fryzjera... 01.01.06, 16:14
          ...ale pewnie to "wystopniowanie", będzie trzeba powtarzać, mam racje?? Poza
          tym, cięzko w mojej miejscowaości znaleźć dobrego fryzjera, aczkolwiek nie
          wątpie w ich dobre wyszkolenie to jednak wydaje mi sie ze za taka czynność
          bedzie tez troche kosztowac... ale nie bede miał innego wyjścia bo juz nie mam
          co do tych włosów sił ani cierpliwości!! Pozdrawiam:)
    • wij_drewniak Re: gęste włosy co robic by ich było mniej?? 01.01.06, 20:12
      wyrywaj co drugi
    • 10.mira Re: gęste włosy co robic by ich było mniej?? 02.01.06, 01:12
      Witam!!!Uzywaj "waksu "do wlosow i sa takie suszarki do wygladzania
      wlosow.Pozdrawiam
      • bocianus Re: gęste włosy co robic by ich było mniej?? 02.01.06, 18:24
        ...teraz niech ktoś mi wytłumasz co to jest ten "waks" do włosów:/
        • zyrafa46 Re: gęste włosy co robic by ich było mniej?? 02.01.06, 18:29
          Ja mam SWÓJ sposób: cierpliwie poczekałam. TERAZ mam jak wszyscy. Szybko Ci
          zleci te kilkadziesiąt lat.


          Żyrafa (średnio dowcipna)
          • bocianus Re: gęste włosy co robic by ich było mniej?? 02.01.06, 20:29
            ...fajnie:/
        • 10.mira Re: gęste włosy co robic by ich było mniej?? 11.01.06, 01:36
          Witam!!Przykro mi bardzo ale nie wiem jak to bedzie po polsku.To jest rodzaj
          kremu do ukladania wlosow(dosc tlustego).Podam orginalna nazwe "Hair Wax Form &
          Halt für jedes Haar".Slyszalam tez ze mozna w odwrotnej kolejnosci zrobic
          trwala czyli najpierw plynem Nr 2 a potem Nr 1 i znam osobe ktora to zrobila i
          calkien niezle to wygladalo.Pozdrawiam i zycze powodzenia
    • driada2 Polecam zarazenie się grzybicą strzygącą 02.01.06, 21:14
      www.kazior5.com/choroby/grzybicastrzygaca.htm
      jest to lekarstwo na twoj problem
    • agrafka18 Re: gęste włosy co robic by ich było mniej?? 02.01.06, 23:00
      ja kiedyś miałam ten sam problem na szczęście ktoś kiedyś mądry wymyślił
      degażowanie czyli zastosowanie takich specjalnych nożyczek z ząbkami :)) Teraz
      mam krótsze włosy i te nożyczki są nie zastąpione. Oczywiście to trzeba
      powtarzać bo włosy po pewnym czasie odrastają -dla nas można powiedzieć
      niestety -chociaż w czasie zimy jakoś cieplej jest mimo wszystko :)))
      Pozdrawiam
    • renebenay Re: gęste włosy co robic by ich było mniej?? 11.01.06, 19:52
      Przezedzic.
    • katarzynaa5 rada 12.01.06, 12:46
      Idz do fryzjera na zabieg DEGAZOWANIA (jest to wlasnie zmniejszenie objetosci
      wlosow).
      Ale chyba lepiej miec za duzo niz za malo ;))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka