bocianus
31.12.05, 18:04
witajcie, mam strasznie gęste włosy i chce żeby było ich mniej, co mam zrobic,
czy istnieją jakieś środki farmakologiczne które mogą mi pomóc?? prosze o
porade gdytz jest to dla mnie uciażliwe, musze sie golić tylko na łyso, bo gdy
zapuszczam robi sie z nich puch;/;/ PROSZE O JAKĄS RADE, pozdrawiam <dodam
tylko ze nie jestem juz starym prykiem, mam 24 lata > :)