Dodaj do ulubionych

Astygmatyzm

28.02.06, 16:36
Szukam ludzi chorujących na astygmatyzm,prosze o kontakt na maila z gazety.
Obserwuj wątek
    • amyk Re: Astygmatyzm 28.02.06, 20:53
      hmm... astygmatyzm to raczej nie choroba ale wada wzroku.
      mój e-mail amyk@gazeta.pl
      • grzehuu Re: Astygmatyzm 28.02.06, 22:04
        Ja jestem astygmatykiem i żyje :D Jak chcesz cos wiedziec to napisz na moj
        emile grzehuu@o2.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka