fr-edza 28.02.06, 16:36 Szukam ludzi chorujących na astygmatyzm,prosze o kontakt na maila z gazety. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
amyk Re: Astygmatyzm 28.02.06, 20:53 hmm... astygmatyzm to raczej nie choroba ale wada wzroku. mój e-mail amyk@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
grzehuu Re: Astygmatyzm 28.02.06, 22:04 Ja jestem astygmatykiem i żyje :D Jak chcesz cos wiedziec to napisz na moj emile grzehuu@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś