Dodaj do ulubionych

Transport próbek

13.06.07, 15:24
Witam,
Ostatnio, gdy bylismy na kontroli u dermatologa, dowiedziałam się, ze aby zrobic badanie na poziom tryptazy, nie muszę jechac z Kamilem do Gdanska, tylko pobrac krew na miejscu i wyslac probke. Byloby to dla nas idealne rozwiazanie, bo nie chce w tej chwili brac Kamisia w tak dluga podroz ze wzgledu na upaly. Jesli bedzie taka koniecznosc, to oczywiscie pojedziemy, ale póki co chciałabym tego uniknąć. Czy ktos kiedys korzystal z uslug takiej firmy? Jak to praktycznie wyglada?
Dzwonilam dzis do Gdanska, żeby sie skonsultować w tej sprawie, niestety p. doktor, ktora sie zajmuje pokrzywka barwnikowa, jest w tej chwili na urlopie. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • wiola1022 Re: Transport próbek 14.06.07, 22:19
      Witaj Jolu,

Również jestem zainteresowana transportem próbek.
      Mieszkam w Warszawie i gdy byłam w szpitalu p. doktor wspominiał o
      specjalistycznym laboratorium w Warszawie o nazwie Nadzieja, które albo
      wykonuje badanie poziomu tryptazy, a jeśli nie to pewnie przesyła próbki do
      Gdańska. Dzwoniłam tam, ale niestety nie wykonują tego badania i nie przesyłają
      próbek :(.

Pozdrawiam
      Wiola
      • wiola1022 Re: Transport próbek 25.06.07, 14:00
        Witam,

Dzisiaj dowiedziałam się, informacja potwierdzona u p. doktor, że badanie na
        poziom tryptazy można wykonać w Łodzi w Szpiatlu Barlickiego. Oczywiście trzeba
        mieć skierowanie.

Pozdrawiam,
        Wiola
        • jol34 Re: Transport próbek 25.06.07, 14:15
          To bardzo ważna informacja, bo do Lodzi mamy zaledwie 2 godziny jazdy. A gdzie dokladnie mozna zrobic to badanie? Normalnie w laboratorium? Czy trzeba sie wczesniej umawiac? Pozdrawiam.
          • wiola1022 Re: Transport próbek 26.06.07, 13:57
            Witam,

W zakresie możliwości wykonywania badania poziomu tryptazy w Łodzi - w szpitalu
            Barlickiego rozmawiałam z Panią dr Anną Zalewską. Przekazała mi informację, że
            potrzebne jest skierowania. Nie wnikałam w szczegóły, gdyż wybieram się w lipcu
            do Gdańska i tam będę miała wykonane to badanie.
            Oto numer telefonu do Pani doktor - 042 686 25 70 (łączenie przez portiernie,
            proponuję zadzwonić około 9.00, gdyż później trudno zastać Panią doktor).
            Myślę, że udzieli informacji w zakresie wykonania tego badania w Łodzi.

Pozdrawiam,
            Wiola
            • jol34 Re: Transport próbek 14.07.07, 13:13
              Witam! Od p. dr Zalewskiej uzyskałam informację, że u niej nie mozna wykonac badania na poziom tryptazy, tylko w szpitalu Barlickiego u prof. Kuny. Zadzwonilam do szpitala, ale oni twierdza, ze nie wykonuja tego badania, wiec chyba pozostaje mi ewentualnie napisac do samego p. Prof. Kuny.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka