kaaatiii
28.02.06, 21:19
witajcie, mam pytanie dotyczące l-karnityny (zwlaszcza do Pana Artura). Czy
jest sens przyjmować ten specyfik ćwicząc 2 razy w tygodniu (cardio)? a jak z
trzema razami po godzince tygodniowo? Jaka formę l-karnityny wybrac? jaką
firmę? czy wskazane jest przyjmowanie jednocześnie HMB?
Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz:)
Kasia