Dodaj do ulubionych

Jak się objawia półpasiec? ? ?

22.03.06, 09:00
Pojawiła mi się wysypka na ręce, brzuchu i udach, właśnie- udach- czy to możliwe, że zaraziłam się półpaścem? Na brzuchu piecze :/
Obserwuj wątek
    • pati1001 ... 22.03.06, 09:04
      Polpasiec pojawia sie jako krostki bardzo czerwone, swedzace i piekace.
      cala skowa wokol jest bardzo czerwona. Sa to taki jakby male bąble. Poza tym
      półpasiec "siedzi" w układzie nerwowym,więc są też nerwobóle, dosyć bolesne.
      Choć oczywiście nie zawsze. Radze pójść do lekarza a wszystko sie wyjaśni, nie
      ma na co czekać, będziesz sie denerwować a może to nic powaznego. Pozdrawiam.
    • 5_monika Re: Jak się objawia półpasiec? ? ? 22.03.06, 18:36
      i raczej zlokalizowany jest w jednym miejscu, wzdłuż jakiegoś nerwu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka