asia.vel.acha 22.03.06, 09:00 Pojawiła mi się wysypka na ręce, brzuchu i udach, właśnie- udach- czy to możliwe, że zaraziłam się półpaścem? Na brzuchu piecze :/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pati1001 ... 22.03.06, 09:04 Polpasiec pojawia sie jako krostki bardzo czerwone, swedzace i piekace. cala skowa wokol jest bardzo czerwona. Sa to taki jakby male bąble. Poza tym półpasiec "siedzi" w układzie nerwowym,więc są też nerwobóle, dosyć bolesne. Choć oczywiście nie zawsze. Radze pójść do lekarza a wszystko sie wyjaśni, nie ma na co czekać, będziesz sie denerwować a może to nic powaznego. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
5_monika Re: Jak się objawia półpasiec? ? ? 22.03.06, 18:36 i raczej zlokalizowany jest w jednym miejscu, wzdłuż jakiegoś nerwu. Odpowiedz Link Zgłoś