Dodaj do ulubionych

Acne derm ?

06.08.06, 11:22
Mam problem,
używam ostatnio acne dermu przez 4 dni, i pierwszego lekko piekła mnie cera,
pozniej inaczej ,ale 4 dnia nadal skóra lekko piecze, Mam sciągnięta skóre, i
wysuszoną, a dodetgo pryszcze sa i nie znikaja? czy to normalne?ile musze
czekać na widoczne rezultaty, bo wiem, ze 4 tygodnie, ale czy efekty bede
widoczne wczesniej i krostki znikaly ?
Obserwuj wątek
    • kret24 Re: Acne derm ? 10.08.06, 12:30
      Lek ten powoduje złuszczenie skóry i początkowo moze być nawet gorzej. Stosuj
      go tylko na noc i unikaj słońca. czas leczenia to zwykle ok 3 miesięcy. Krostki
      możesz smarować pastą cynkową. Na dzień można stosować lekki krem nawilżający
      np. ziaja Biała herbata. Do mycia używaj łagodnego żelu lub samej letniej wody
      • almandra Re: Acne derm ? 17.10.06, 17:06
        może piec, ale to normalne. to dobry lek, pomaga - ja go stosuję od pół roku,
        na zmianę z Isotrexinem na noc. Pamiętaj, żeby unikać słońca, bo będą plamy! A
        po maści odczekaj aż się wchłonie i wklep jakiś mocno nawilżający krem, o ile
        to możliwe jak najbardziej bez niczego (czyli nie przeciwzmarszczkowy, nie
        matujący, bez witamin i innych substancji - po prostu jak najbardziej obojętny,
        najlepiej apteczny). Polecam ci krem EX OMEGA - w aptece ok 50 zł, ale mega
        wielka tuba, starcza chyba na rok!;))
    • kasiunia62 Re: Acne derm ? 18.10.06, 08:30
      uzywam tego kremu, poleciła mi go kosmetyczka i był taniutki
      ale efektów chyba nie ma, owszem teraz cerę mam lepszą, bo jestem po okrsie i
      jeszcze długo długo przed. smaruje sie Acne przed snem.
      • monika9861 Re: Acne derm ? 15.02.07, 22:08
        Ja używam acne derm jakieś 4 tygodnie i właśnie niedawno powyłaziło mi jeszcze
        więcej syfków niż zawsze. Podobno na początku jest jeszcze gorzej, ale po
        czterech tygodniach?czy to wlaśnie to?i jak długo to może potrwać?bo aż mi się
        z domu nie chce wychodzic:(
    • vegaaa Re: Acne derm ? 23.05.07, 12:48
      Witam:)
      Ja używam Acne Derm już jakiś czas, zresztą dowiedziałam sie o nim z
      niniejszego forum i dziekuję wielce za tę informację bo bardzo mi pomaga. Plamy
      schodzą, chociaż pojedyńcze ropne stany sie pojawiają. Myślę, że to kwestia
      czau. Zaczęłam pić herbatkę z bratka i apeluję do wszystkich trądzikowiczów,
      aby omijali z daleka produkty do pielęgnacji skóry zawierające mnóstwo chemii
      typu Loreal Pur Zone czy jakoś tak... Kosmetyki naturalne są najlepsze, nie
      mówiąc już o dobrodziejstwie drożdży, otrąb itp. a jeszcze coś zapomnialabym!!
      najwaznuiejsze jest pozytywne myślenie i afirmacje:) Pozdrawiam
      • markac28 Re: Acne derm ? 31.07.07, 10:50
        Ja też od niedawna stosuję acne derm, blizny wyrównują się jaśnieją, wyprysków
        niestety więcej ale myślę, że to minie, ogólnie skóra wygląda dużo lepiej mimo
        tych syfków.
        Słyszałam, że podczas kuracji trzeba stosować kremy z filtrem, doradźcie mi
        jakie są dla takich problemowych cer najlepsze? Czego używacie, bo przeczytałam
        już setki stron na ten temat i już sama nie wiem co wybrać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka