Dodaj do ulubionych

RM mózgu - wątpliwość

IP: 213.25.26.* 24.01.03, 09:56
Czesc
odebralem wlasnie wyniki rezonansu magnetycznego mózgu. Generalnie wszystko
jest ok (tzn. bez zmian i w normie), ale jedno zdanie wzbudza moje
watpliwosci: "Zgrubienie sluzówki w zatoce klinowej po lewej stronie"

Czy moglby mi ktos fachowo odpowiedziec co to znaczy i czy jest grozne.
Z gory dziekuje
Pozdrawiam
kamis
Obserwuj wątek
    • Gość: Doki Re: RM mózgu - wątpliwość IP: 195.13.26.* 24.01.03, 10:44
      To znaczy, ze masz zapalenie zatok, a konkretnie jednej- klinowej, i w dodatku tak lekkie, ze nawet o tym nie wiedziales. Nie przejmuj sie, nie umrzesz od tego. :-)
      • Gość: kamis Re: RM mózgu - wątpliwość IP: 213.25.26.* 24.01.03, 10:57
        Dzieki serdeczne za odpowiedz.
        Rozumiem, ze to samo przejdzie?
        k.
        • Gość: Doki Re: RM mózgu - wątpliwość IP: 195.13.26.* 24.01.03, 13:19
          Jak poznasz, ze przeszlo, jesli nie masz dolegliwosci? Polozysz sie znowu pod rezonans?
          • Gość: kamis Re: RM mózgu - wątpliwość IP: 213.25.26.* 24.01.03, 14:35
            Jak przejdzie to nie poznam, ale byc moze jak nie bede leczyl to sie pojawia
            dolegliwosci? czy sie myle?
            kamis
            • Gość: Doki Re: RM mózgu - wątpliwość IP: 195.13.26.* 24.01.03, 15:40
              Nie wiem dlaczego w ogole robiono ci MRI, ale nie sadze, zeby ten powod dal sie wyjasnic pogrubiona sluzowka w zatoce klinowej. Mysle, ze to zdanko o sluzowce to opis przypadkowo odkrytego odchylenia od normy, bez zwiazku z glownym powodem, dla ktorego w ogole wykonano badanie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka