Gość: kamis
IP: 213.25.26.*
24.01.03, 09:56
Czesc
odebralem wlasnie wyniki rezonansu magnetycznego mózgu. Generalnie wszystko
jest ok (tzn. bez zmian i w normie), ale jedno zdanie wzbudza moje
watpliwosci: "Zgrubienie sluzówki w zatoce klinowej po lewej stronie"
Czy moglby mi ktos fachowo odpowiedziec co to znaczy i czy jest grozne.
Z gory dziekuje
Pozdrawiam
kamis