20.11.06, 11:23
Witam...
Mam pytanie czy wynik Aso 800 to powazna sprawa??Dodam ze przez 3 tygondie
mialam paskudna angine,ale juz zdolalam ja wyleczyc.Zrobilam po tej chorobie
badania i tu taki wynik Aso...a norma do 200.O czym to moze swiadczyc??
Obserwuj wątek
    • era1223 Re: Aso!! 20.11.06, 11:34
      A jakie masz pozostale wyniki, robilas moze morfologie?
      • magaol Re: Aso!! 20.11.06, 12:34
        Tak, robilam.Ob i morfologie i one sa w normie.Wiec tym bardziej zastanawia mnie
        skad takie Aso.
    • greengrey Re: Aso!! 20.11.06, 16:20

      po anginie - podwyższone ASO to sytuacja zupełnie zrozumiała


      za kilka tygodni zrób kontrole badanie, powinno wrócić do normy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka