Dodaj do ulubionych

Kupię MERIDIĘ

IP: *.ibngr.edu.pl 16.11.01, 09:45
Bardzo chciałam zakupić Meridię (lub receptę) oraz
uzyskać informaje od osób, które ja stosowały. 1-2
opakowania.
Obserwuj wątek
    • Gość: agulha Re: Kupię MERIDIĘ IP: 10.131.128.* 12.01.02, 14:54
      Czy rozwiązałeś/aś już swój problem? Recepty Ci nie dam, bo na odległość nikogo
      się nie leczy, a do każdego leku są przeciwwskazania, ale:
      - jeśli nie byłaś [zakładam, że jednak jesteś kobietą] u lekarza, to idź, po
      prostu
      - jeżeli trafiłaś na lekarza, który się rubasznie zaśmiał i powiedział "niech
      pani mniej je i już", to idź do innego, nawet prywatnie (Meridia kosztuje około
      300 zł na miesiąc, konsultacja lekarska to przy tym betka)
      - jeśli nie wiesz, do jakiego lekarza iść, to może zwróć się z tym pytaniem do
      producenta Meridii, firmy Knoll Abbott Laboratories, ul. Domaniewska 41, 02-672
      Warszawa, www.abbott.com, tel. 22 606 10 50 do 52, faks 606 10 80.
      Życzę powodzenia i daj znać, jak poszło, chętnie na priva agulha@acn.waw.pl -
      mam znaczną nadwagę i też myślę o Meridii.
      • Gość: AJ Re: Kupię MERIDIĘ IP: 10.128.131.* 13.01.02, 00:52
        Gość portalu: agulha napisał(a):

> (Meridia kosztuje około
        >
        > 300 zł na miesiąc, konsultacja lekarska to przy tym betka)
        > - jeśli nie wiesz, do jakiego lekarza iść, to może zwróć się z tym pytaniem do
        > producenta Meridii, firmy Knoll Abbott Laboratories, ul. Domaniewska 41, 02-672
        >
        > Warszawa, www.abbott.com, tel. 22 606 10 50 do 52, faks 606 10 80.
        > Życzę powodzenia i daj znać, jak poszło, chętnie na priva agulha@acn.waw.pl -
        > mam znaczną nadwagę i też myślę o Meridii.

Ludzie! Dlaczego sięgacie po chemię i to oddziaływującą na centralny układ
        nerwowy a wyśmiewacie i ośmieszacie propozycje bezpiecznego odchudzania jakie
        proponują Wam konsultanci tacy jak ja np. Nie mogę wymienić firmy ale mogę
        podać adres araab@poczta.onet.pl. Cena jest niższa uwzględniajac koszt
        wizyty u lekarza. W ciągu miesiąca można bezpiecznie schudnąć 3-8 kg.Ja
        schudłam w czasie całej kuracji 18 kg i czuję sie wspaniale szczególnie że
        odbyło się to bez wyrzeczeń (jeden posiłek w ciągu dnia jadłam co chciałam,
        byle nie przekroczył 1000 kcal), bez potrzeby uprawiania ćwiczeń. Dzisiaj
        jestem trzy miesiące po kuracji i nie przytyłam ani jednego kilograma.
        Nie mogę pojąć, niestety, dlaczego każde świństwo chemiczne będzie lepsze od
        tzw. zdrowej żywności. Widocznie wiara w medycynę i chemię przekracza granice
        zdrowego rozsądku.Powodzenia zwolennikom meridii !!!
        • Gość: m Re: Kupię MERIDIĘ IP: *.u.mcnet.pl 15.01.02, 09:25
          Czy mogłabyś napisać mi coś więcej?
          Będę bardzo wdzięczna.

marcyszka@wp.pl

Gość portalu: AJ napisał(a):

> Gość portalu: agulha napisał(a):
          >
          > > (Meridia kosztuje około
          > >
          > > 300 zł na miesiąc, konsultacja lekarska to przy tym betka)
          > > - jeśli nie wiesz, do jakiego lekarza iść, to może zwróć się z tym pytanie
          > m do
          > > producenta Meridii, firmy Knoll Abbott Laboratories, ul. Domaniewska 41, 0
          > 2-672
          > >
          > > Warszawa, www.abbott.com, tel. 22 606 10 50 do 52, faks 606 10 80.
          > > Życzę powodzenia i daj znać, jak poszło, chętnie na priva agulha@acn.waw.p
          > l -
          > > mam znaczną nadwagę i też myślę o Meridii.
          >
          > Ludzie! Dlaczego sięgacie po chemię i to oddziaływującą na centralny układ
          >
          > nerwowy a wyśmiewacie i ośmieszacie propozycje bezpiecznego odchudzania jakie
          > proponują Wam konsultanci tacy jak ja np. Nie mogę wymienić firmy ale mogę
          > podać adres araab@poczta.onet.pl. Cena jest niższa uwzględniajac koszt
          > wizyty u lekarza. W ciągu miesiąca można bezpiecznie schudnąć 3-8 kg.Ja
          > schudłam w czasie całej kuracji 18 kg i czuję sie wspaniale szczególnie że
          > odbyło się to bez wyrzeczeń (jeden posiłek w ciągu dnia jadłam co chciałam,
          > byle nie przekroczył 1000 kcal), bez potrzeby uprawiania ćwiczeń. Dzisiaj
          > jestem trzy miesiące po kuracji i nie przytyłam ani jednego kilograma.
          > Nie mogę pojąć, niestety, dlaczego każde świństwo chemiczne będzie lepsze od
          > tzw. zdrowej żywności. Widocznie wiara w medycynę i chemię przekracza granice
          > zdrowego rozsądku.Powodzenia zwolennikom meridii !!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka