burek9 19.12.06, 19:41 Czy jesli odstawie tabletki antykoncepcyjne, to moge np. po miesiacu znow do nich wrocic? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agapo116 Re: tabletki 19.12.06, 21:01 Możesz normalnie wrócić do tabletek. Po tej miesięcznej przerwie gdy rozpoczynasz nowe opakowanie zaczynasz pierwszą tabletkę w pierwszym dniu miesiączki - chyba, że w ulotce pisze inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś