19.12.06, 19:41
Czy jesli odstawie tabletki antykoncepcyjne, to moge np. po miesiacu znow do
nich wrocic?
Obserwuj wątek
    • agapo116 Re: tabletki 19.12.06, 21:01
      Możesz normalnie wrócić do tabletek. Po tej miesięcznej przerwie gdy
      rozpoczynasz nowe opakowanie zaczynasz pierwszą tabletkę w pierwszym dniu
      miesiączki - chyba, że w ulotce pisze inaczej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka