15.02.07, 16:08
witam mam pytanko gdzie zakupic adipex? i jak to działa?
Obserwuj wątek
    • anny6 Re: Adipex? 15.02.07, 20:49
      f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3129479&start=42390 poczytaj sobie.Ja
      kupiłam w czechach
      • kwinta5 Re: Adipex? 21.02.07, 09:34
        czy wiesz ze zawiera pochodna amfetaminy???zastanow sie czy warto rozmiekczac
        sobie mozg dla zgrabnej sylwetki???ale to twoja decyzja....:(((((

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka