14.04.15, 03:49
Zrobiłam nowy wątek bo tam z gęsto się zrobiło,nie sądzisz?
Obserwuj wątek
    • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 03:50
      Też czasem posty pojawiają mi się nie wiedzieć skąd ale rzadko.
      • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 03:52
        O której wypijemy poranną kawkę dziś?
          • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 04:01
            dobry kawałeksmile
            • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 04:03
              Super,jakby o nas bo nie śpimy tylko ciągniemy tę łódź.Zaraz zobaczę który to post.
              • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 04:04
                każdy ciągnie swojąwink
                • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 04:06
                  ale ciebie rozszyfrowałemsmile
                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 04:09
                    Co prawda to prawda bo ja bardzo zaszyfrowana byłam niczym enigma.
                    • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 04:11
                      Uwierzu ile Ty forów czytasz?Bo ja czasem wcale,czasem dwa lub trzy.Myślę że inni też tak mają.
                      • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 04:12
                        Dobrze że tu nie ma adminów bo by już nas zbanowali za robienie z forum pogaduchów big_grin
                        • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 04:14
                          forów nie czytam często czytam wiadomości ale od dupy strony je paniemajet.Dużo czytam sporo oglądam i wnioskujęsmile
                          • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 04:15
                            wyciskam miąsz skórkę odrzucamsmile
                            • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 04:20
                              No mój typ tak ma nic na to nie poradzęsmile
                              • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 04:21
                                To jak myślisz kto czyta naszego foruma?Ja myślę że nikt poza nami,może jeszcze Mifredo zagląda.
                                • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 04:23
                                  ditta12 napisała:

> To jak myślisz kto czyta naszego foruma?Ja myślę że nikt poza nami,może jeszcze
                                  > Mifredo zagląda.

Jak myślę? może inaczej zależy co piszemy i czytelnicy odpowiedni się znajdąsmile
                              • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 04:21
                                Mam dwa właściwie podjeścia do tego, czasem czytam po prostu żeby przeczytać i wsio a czasem rozkminiamsmile zależy jak mi na ta chwile leżysmile
                                • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 04:23
                                  Ja też czytam wiadomości.
                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 04:25
                                    czytam też komentarze pod wiadomościami, nie zawsze dotrwam do końca artykułu wiedząc o co kaman a interesują mnie wypowiedzi ludzi.
                                    • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 04:27
                                      Ja też ale nie tylko my big_grin
                                      • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 04:28
                                        No to co z tą kawą?Pijemy czy nie?
                                        • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 04:30
                                          a pijemy już elektronika cmoktamsmile
                                          • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 04:31
                                            mnie kawa nie robi jak mam zasnąć to i po 10 zasnę.
                                            • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 04:32
                                              No to idę zrobić smile
                                              • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 04:36
                                                zmęczony w zasadzie nie jestem
                                                • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 04:41
                                                  Ja wcale.Kawkę sobie piję smile
                                                  Zapodaj Uwierzu jakiś kawałek do tej kawki.
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 04:43
                                                    Ciężki dzień był wczoraj,coś nam się należy od życia.
                                                • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 04:43
                                                  właśnie tak patrze jak posty się układają, jak rozmawialiśmy w tym długim temacie na drugiej stronie wszystkie w pionie nie pamiętam czy tam ciebie cytwoałem ale nie było uskoku, tu inaczej i uskok jest po cytaciesmile tak właśnie się teraz chwilkę nad tym zastanowiłem a zwróciłem uwagę wcześniej w tym długim temacie jak równiutko się ułożyły na drugiej stronie.
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 04:45
                                                    ooo teraz też uskok więc się robią też jak nie piszemy po kolei raz za razem ty za mną ja za tobą.
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 04:49
                                                    To naprawdę piękny kawałek jest smile
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 04:55
                                                    ditta12 napisała:

> To naprawdę piękny kawałek jest smile

dobry dobrysmile
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 04:56
                                                    no patrz teraz bez znaczenia idą w słupku posty.
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 04:58
                                                    no patrz nie ma na to reguły
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 05:00
                                                    Faktycznie że nie ma uskoków,może to zależy......no sama nie wiem.Może ten co robi te uskoki przysnął wink
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:02
                                                    ciekawesmile
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 05:03
                                                    Zbliżamy się do 20 000 postu,pewnie już byłby gdyby nie skreślenia.Ciekawe kto napisze go.
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:03
                                                    ty ale ja tak mam ze wszystkimbig_grin że się czasem zastanawiam nad bzdurami, mam też na to lek ale nie zdradzębig_grin
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:05
                                                    mi jak uprawnień nie przywróci to setnego nie dotrwam na tym forum.
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 05:07
                                                    <mi jak uprawnień nie przywróci to setnego nie dotrwam na tym forum.>

Ja już nie mam tu uprawnień.Do niczego mi nie są właściwie i nie były potrzebne one.
                                                    Usunęłam się z uprawnień.
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:07
                                                    o kawie zapomniałem i stygnie
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 05:06
                                                    Powiedz to i ja go zażyję.
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 05:08
                                                    Teraz same kropki widzę.
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 05:08
                                                    Za to na Twoim nowym mam już wszystko.
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 05:10
                                                    Mogę tam też usunąć jak chcesz.Chcesz?
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:11
                                                    ditta12 napisała:

> Mogę tam też usunąć jak chcesz.Chcesz?

nie ditto chodzi o sam fakt bo to wredna suka.
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:10
                                                    ditta12 napisała:

> Powiedz to i ja go zażyję.

W czwartek zażyję jak do pracy wrócę nie będę miał czasu na pierdoły.
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:13
                                                    nie będę miał czasu tak często pisać ale tu na pewno nie będę pisał dla tego że tak postąpiła, jeżeli już się odezwę to na tamtym.
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 05:14
                                                    Świetnie nam się dziś pisze całą noc.Maraton.
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 05:14
                                                    Ciekawe kiedy nas zmuli.
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:16
                                                    noo ale przypomniał mi się rangar jak napisałaś że pousuwał posty hehehe bo policja może go namierzyć no kurwa uśmiałem się do rozpuku....
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:18
                                                    albo o tym sexiebig_grin chop się rozczulił a ja podłapałem tematbig_grin
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 05:17
                                                    Ja tak jak napisałam,Was wszystkich kocham szalenie i nie przejmuję się takimi bzdetami jak administracja.
                                                    Administracje to mam osiedlową gdzie siedzą wredne wstrętne babiszony na których widok byś się już porzygał a co dopiero gdy się odezwą.
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 05:18
                                                    Ja się tk uśmiałam z tych Waszych gadek dziś że aż na ekran parsknęłam.
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 05:19
                                                    Brak sexu może być problemem,pomyśl sobie.
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 05:19
                                                    Nawet ksiądz myśli o sexie.
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:25
                                                    ditta12 napisała:

> Nawet ksiądz myśli o sexie.

oni nie mogą uprawiać sex ani samogwałtów czyli im wytryska do środkabig_grin
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:23
                                                    ditta12 napisała:

> Ja się tk uśmiałam z tych Waszych gadek dziś że aż na ekran parsknęłam.

A ja z jego tekstów nie mogłem, no kurwa to musi być ass.
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:22
                                                    ja mam do niego stosunek obojętny w zasadzie ani grzeje mnie ani ziębi ale jak coś dojebie czasem to poezja.
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:26
                                                    napierdala brzuszki i kaloryfer widzibig_grin
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:28
                                                    a najbardziej mnie tekst rozśmieszył jak się wkurwił z tym że jak bym go zobaczył to na drzewo bym spierdolił i się zesrał hahaha ja pierdole to musi być asior że on dziecko zrobił to ona też niezła modelka musi byćsmile
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 05:27
                                                    Każdy coś tam piszę raz lepiej raz gorzej.
                                                    Najgorzej było gdy administracje się pojawiały na schizofreni szakala a potem na redakcyjnej i co się stało/Ni ma schizofreniów.maaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:30
                                                    dobre było to że można było pisać bez logowania pamiętasz z tym księdzemsmile
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 05:30
                                                    i Onufrym big_grin
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:34
                                                    ditta12 napisała:

> i Onufrym big_grin

haha no właśnie ale ty masz pamięćsmile onufry to rolnik był hahaha
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:33
                                                    siedzę całą noc w samych bokserkach, przed wyrem pójdę do wanny się wygrzać lepiej mi się zaśniesmile
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:37
                                                    jednak co schizol to schizol nie ma lepszychsmile
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:37
                                                    zapomniałem dodać w każdej dziedzinie
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 05:38
                                                    A chadowiec zły?Dotrzymuje schizolowi towarzystwa całą noc big_grin
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 05:40
                                                    A czym to sie różni to nie wiem i tu psychoza i tu też.
                                                  • uwierz_w_to Re: Uwierzu 14.04.15, 05:39
                                                    dobra ditta ja spadam idę lulusmile
                                                  • ditta12 Re: Uwierzu 14.04.15, 05:41
                                                    juuuuuż?Ja się wzięłąm za pranie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka