rotkaeppchen1
17.04.07, 13:40
Witam. Zwracam sie do Panstwa o pomoc, poniewaz moja sytuacja zaczela mnie
irytowac. Od wielu miesiecy stosuje metode Montignac, polecona mi przez moja
lekarke ginekolog-endokrynolog, poniewaz badania wykazaly zbyt wysoki poziom
insuliny. Wielokrotnie konfrontowalam moj sposob odzywiania z ksiazkami,
scisle przestrzegajac ich zalecen. Powodem mojego niepokoju jest fakt, iz mimo
znacznej nadwagi (obecnie 88kg/ 162cm) chudne bardzo powoli (nie waze sie,
mierze cm, aktualnie w ciagu 2 miesiecy jest to ok 3 cm). Na szczescie nie mam
juz kompleksow na punkcie swojego wygladu, bardziej martwie sie sprawa
zdrowia. Dodam, ze wygladam na 20 kg mniej, wiec tym bardziej jest to niepokojace.
Od dwoch lat biore jodid na lekka niedoczynnosc tarczycy, bromergon na zbicie
prolaktyny i 16-25 dzien cyklu duphaston (progesteron). Niedlugo wybieram sie
do lekarza, ale obawiam sie, ze niczego nowego sie nie dowiem, bowiem od ponad
roku wyniki hormonow mam w normie, takze badana pare miesiecy po rozpoczeciu
diety insulina byla w normie. Czy mogliby Panstwo wskazac mi ewentualna inna
przyczyne niemoznosci schudniecia?
Bede wdzieczna za odpowiedz.