Dodaj do ulubionych

ból mięśni

25.07.07, 21:27
Witam!! Mam 53 lata i od pewnego czasu mam straszne ból mięśni.Boli mnie
poprostu wszystko(rece ,nogi,plecy itp) .Mam problemy z chodzenie.Sa dni ze
nie moge nic robi.Jestem osoba nie pracujaca.Jedyny sport jaki uprawiam to
jazda rowerem.Nie sa to wielkie odleglosci (do sklepu i z powrotem)Obojetnie
czy siedze czy leze wszystko mnie boli.Co to moze byc.Moze ktos to tez mial i
napisze co robic.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • 10.amber Re: ból mięśni 25.07.07, 23:00
        Hi,od 6 miesiecy biore Cordinate plus 80mg/12,5m(2 razy dzienni).Wyniki robie
        regularnie,krew jest O`K tylko w moczu bialko ale w niewielkiej ilosci .A tak to
        poza tymi bolami nic mi nie dolega.
          • artur737 Re: ból mięśni 25.07.07, 23:37
            Przyczyn moze byc bardzo wiele: wplyw lekow, przewlekle zatrucie tlenkiem wegla
            (moze masz jakas wadliwa aparture w domu lub w pracy), zatrucie metalami
            ciezkimi, zatrucie arsenem, choroby infekcyjne takie jak bruceloza, babeszjoza,
            borelioza, choroby tarczycy, choroby krazenia i naczyn krwionosnych i wiele
            innych.

Niby tez depresja, ale z tym rozpoznaniem to trzeba bardzo uwazac bo lekarze
            lubia je nadmiernie wtryniac bez wykluczenia innych powodow, ktore sie leczy
            zupelnie inaczej.

Diagnoza moze byc latwiejsza dla lekarza, ktory cie zbada, bo bedzie mial
            szczegoly na temat progresu choroby, dynamiki bolow, moze wychwicic inne objawy,
            ktorych teraz nie wiazesz bo myslisz, ze to cos innego.
    • artur737 Re: ból mięśni 25.07.07, 22:50
      Powazny objaw i powinien zobaczyc i zbadac lekarz.

Jezeli dalej bedzie niejasne to napisz znowu, ale podaj wtedy dotychczasowe
      wyniki badan co i jak wykluczono etc.
    • 10.amber Re: ból mięśni 27.07.07, 23:22
      Hi,nareszcie znalazlam lekarza ktory powiedzial co mi jest.Zbyt intensywnie sie
      odchudzalam.Niestety w tym wieku z dietami trzeba uwazac i robic je z glowa.A ja
      poprostu ograniczylam jedzenie do minimum(jedna bulke dziennie i troche
      owocow)Juz zrezygnowalam z tej diety.Mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze .Pozdrawiam
        • 10.amber Re: ból mięśni 31.07.07, 22:13
          Hi,nie zalecil.Wiem ze mam niedobor zelaza.Od lat jestem wegetarianka choc
          ostatnio coraz czesciej siegam po wedline.Robilam wyniki.Dostalam zestaw witamin
          i ograniczylam jazde na rowerze.Juz jest poprawa.Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka