Gość: astygmatyczka IP: w3cache:* / 10.3.3.* 27.08.03, 20:47 Czesc. Mam astygmatyzm, w okularach sfera plusy, cylindry minusy. jestem krotkowidzem... jak to jest ze inni krotkowidzowie maja minusy tu i tu? Jak to jest z tym astygmatyzmem? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: eressea Re: astygmatyzm IP: *.gorzow.mm.pl 06.09.03, 22:56 ????? Jesteś krótkowidzem? Krótkowidz ma zawsze minusy jesli chodzi o sferę, natomiast jesli masz plusy to jesteś dalekowidzem :) Moze źle przeczytałaś recepte? Odpowiedz Link Zgłoś