Dodaj do ulubionych

astygmatyzm

IP: w3cache:* / 10.3.3.* 27.08.03, 20:47
Czesc. Mam astygmatyzm, w okularach sfera plusy, cylindry minusy. jestem
krotkowidzem... jak to jest ze inni krotkowidzowie maja minusy tu i tu? Jak
to jest z tym astygmatyzmem? Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: eressea Re: astygmatyzm IP: *.gorzow.mm.pl 06.09.03, 22:56
      ????? Jesteś krótkowidzem? Krótkowidz ma zawsze minusy jesli chodzi o sferę,
      natomiast jesli masz plusy to jesteś dalekowidzem :) Moze źle przeczytałaś
      recepte?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka