Dodaj do ulubionych

Kamienie nerkowe

30.06.08, 20:57
Bardzo proszę o kontakt osoby, które mogą coś powiedzieć na temat skuteczności chińskich tabletek na rozpuszczanie kamieni - SHILINTONG.
Na rynku można spotkać w dwóch postaciach: tańsze powlekane żółte oraz niepowlekane droższe. Może ktoś wie, które są skuteczniejsze?
Obserwuj wątek
          • mag401 Re: Kamienie nerkowe 01.07.08, 12:33
            Witam!
            Przypuszczam, że tabletki żółte mają w oblaniu cukier i mogą być
            stosowane u chorych nie chorujących na CUKRZYCĘ.
            Kamienie nerkowe są różnego rodzaju i ten lek może nie pasować.
            Badanie moczu może wykazać rodzaj kamieni.
            POzdrawiam
            Cichocki Warszawa.
    • zbigniew425 Re: Kamienie nerkowe 24.01.16, 15:53
      Dwa tygodnie temu dowiedziałem się robiąc USG że pozbyłem się dwóch kamieni na obu nerkach.Oraz że w woreczku żółciowym pozostał mi jeden kamien.Mam 73 lata.Kamienie w nerkach to "upierdliwa" przypadłość.Co zastosowałem?...Shilingtong oraz Rowatninex po dwa opakowania oraz piłem codziennie szklankę naparu z dzikiej róży.Do tego Non-Spa tą silniejszą.W ostanich dwóch tygodniach zbiegałem na sztywnych nogach z czwartego piętra z zeskokiem na pięte.(Wyczytałem to na portalu niemieckim w którym zalecają schody.Dwadziescia lat do tyłu Shilingtonem odblokowałem zacementowaną nerkę.Pić i jeszcze raz pić dużo płynów i nie zrażać się.Shilingong używałem żólte powlekane.Dobrze robią gorące okłady w nocy poduszką elektryczną.
    • goodman41 Re: Kamienie nerkowe 24.01.16, 17:58
      Mam 74 lata: rodziłem kamienie nerkowe, mam usunięty pęcherzyk żółciowy z kamieniami, mam dwa stenty w sercu.
      Przyczyna tych "dobrodziejstw" jest spożywanie nadmiaru wapnia w moim życiu.
      Odżywiałem się w dużej mierze produktami mlecznymi oraz piłem twardą wodę pitną zawierającą dużo wapnia.
      Chcesz być kaleką, pij mleko i wodę pitną zawierającą dużo wapnia (ponad 20mg/l) oraz spożywaj dużo wyrobów mlecznych.
      Będziesz modnie odkwaszony i okaleczony.
      Masło możesz jeść, tam nie ma wapnia.
    • siec_diagnostyka Re: Kamienie nerkowe 29.03.16, 23:46
      Aby wykryć przyczynę tworzenia się złogów, lekarz zalecić może zbieranie moczu przez 24 godziny, który następnie zostanie przebadany. Chodzi o odczyn pH (mocz kwaśny lub zasadowy), a także o zawartość wapnia, sodu, kwasu moczowego, szczawianów, cytrynianów i kreatyniny.
      • koziorozka Re: Kamienie nerkowe 05.05.16, 13:37
        agata_tucza napisał(a):
        > Zostaw tą chińszczyznę lepiej, one chyba nawet nie mają atestu. Też na nie traf
        > iłam, jak szukałam dla siebie suplementów, ale nie odważyłam się tego brać. Za
        > to polecam (tu była reklama), bo ma same naturalne składniki, więc jest bezpieczny. Cen
        > a adekwatna do jakości, a co najważniejsze- mi bardzo szybko pomógł.

Agata - na forum Zdrowie kobiety zachwalała, tutaj w różnych wcieleniach się pojawia. Ciągle zachwycona ;)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka