gocha_xxx
17.07.08, 21:38
Witam. Od około 9 miesięcy odczuwam palący ból pleców, ramion, klatki
piersiowej, szyi, rąk, pod pachami...
Nie wiem czym to jest spowodowane. Byłam już u kilku lekarzy, a leki mi nie
pomagają.
Może ktoś z Was ma/miał podobne odczucia? Piszcie jak można to zwalczyć.