Dodaj do ulubionych

suplementy

06.02.09, 20:37
Czy w ogole warto je stosowac? Połki uginaja sie az od ich nadmairu...mnie
samą kusi jak widzę te wszystkie preparaty: na piekna skore wlosy etc.
Ostatnio stosowalam Silice, jest neizla i naturalna, ale chcialabym jakiejs
odmiany. Co byscie polecici?
Obserwuj wątek
    • to_jaaa Re: suplementy 06.02.09, 20:41
      Co byscie polecici?


      ogladać mniej reklam
    • wiedziemek Re: suplementy 09.02.09, 21:19
      ja ze względu na sytuację stosuję obecnie Plusssz Activ, pobudza, poprawia
      koncentrację i orzeźwia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka