Dodaj do ulubionych

Badanie krwi(czy w porządku?)

19.11.03, 12:00
hematokryt 38
hemoglobina 11,6
krw czerwone 4320000
krw biale 4400
pałeczkowate 2%
podzielone 50%
kwasochłonne 4%
limfocyty 40%
monocyty 4%
opis: erytrocyty nieznaczna anizocytoza(?)
nieznaczna hypochromia(?)

Nie wiem czy dobrze odczytalam. Dziekuje za sprawdzenie:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Doki moze byc. :-) IP: *.246-200-80.adsl-fix.skynet.be 19.11.03, 12:35
      Liczby prawidlowe. Anizocytoza i hipochromia (policzylem z przedstawionych
      danych MCV (wyszlo prawidlowo) i MCHC (wyszlo troszke za nisko, czyli
      hipochromia sie zgadza)) sugeruja niewielki (lub zaczynajacy sie) niedobor zelaza.
    • kaaffe Re: Badanie krwi(czy w porządku?) 19.11.03, 15:26
      Dziekuje za wyjasnienie:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka