Dodaj do ulubionych

dr Jerzy Czyż - czy ktoś zna?

12.02.07, 15:37
Specjalista urologii dziecięcej, przyjmuje w Centrum Medycznym Bios ...to
wiem, dobry kontakt meilowy, zawsze odpowiada na moje pytania...przez
przypadek odkryłam jego stronkę w necie....czy ktoś był u niego na
wizycie?...szukamy dobrego urologa, jesteśmy pod opieką nefrologa, ale nasz
przypadek bardziej urologiczny chyba....zdecydowaliśmy się już na dr
Gruchalskiego...ale może to powinnien być dr Czyż?
Obserwuj wątek
    • a.p5 Re: dr Jerzy Czyż - czy ktoś zna? 12.02.07, 17:22
      nie znam, ale dr Gruchalski jeżeli chodzi o operacje jest ponoć jednym z
      najlepszych, tak słyszałam od kolezanki lekarki, która również ma chore dziecko
      na refluks.
      • wisniowa244 Redr. Gruchalski 13.02.07, 08:52
        mam nadzieje ze faktycznie jest takim dobrym specjalista jak o nim mowia bo
        czeka nas druga operacja u tego lekarza synek ma refluks 3 stopnia i wydolnosc
        nerki 33%
        • kobieta_wenus Re: dr. Gruchalski 14.02.07, 12:56
          Możesz być spokojna - Twój syn jest w dobrych rękach. Dr. Gruchalski operował
          moją 13-miesięczną córeczkę, która miała obustronny refluks IV stopnia i dość
          poważne uszkodzenie nerki. Dr Gruchalski uratował jej zycie, bo w CZD bawiono
          się w zupełnie niepotrzebną kalibrację cewki moczowej i proponowano nam
          ostrzykiwanie kolagenem, który podobno jest zupełnie nieskuteczny w przypadku
          wyższych stopni refluksu. Operacja udała się i dziś Ania jest zdrowa jak rybka.
          Dodam jeszcze, że w rok po operacji uszkodzona nerka "doszła" do siebie.
          Pana doktora wspominam do dziś miło, bo poza tym że jest wysokiej klasy
          fachowcem, to jeszcze "ma serce" dla dzieci - a to jest ważne.
          Głowa do góry i POWODZENIA.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka