yasemin1
24.11.08, 22:41
Witajcie dziewczyny
mam pytanie odnośnie lekarki z tego szpitala, (Barbara Cianciara)
czy któraś ma może doświadczenia.
Czytając niektóre posty zauważyłam, że większość z waszych
dzieciaczków miała robioną cystografię, natomiast ta lekarz
twierdzi, że to badanie jest obecnie nadużywane za często i niechce
skierować mojego dziecka na nie mimo że już trzeci raz ma bakteię
coli w wieku 5 miesięcy.
Sama już nie wiem bo pediatra nalega na jego wykonanie a ona cały
czas odwleka.
W sumie to nie chciałabym aby dziecko się tak nacierpiało przy tym
badaniu ale jeżeli coś jest nie tak ...