Dodaj do ulubionych

do aurinko

28.03.09, 09:18
Wiem z innego wątku,że kupowałaś wózek w sklepie w Niemczech w o-
baby. Mam do ciebie prośbę, czy pomogłabys mi tam kupic wózek? Nie
znam niemieckiego i trudno mi się tam połapac. Napisz prosze do mnie
na priva albo może masz gg, bedzie łatwiej się dogadać.
Dziękuje
Obserwuj wątek
    • aurinko Re: do aurinko 28.03.09, 09:33
      Myślę, że nie będzie problemów, tylko teraz wychodzę do pracy i będę w necie
      około 18.00.
      • nissanmicra Re: do aurinko 28.03.09, 09:49
        Fajnie, bede czekać, daj znac na priva, podaj mi swoje gg.
        Dziekuje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka