nissanmicra
28.03.09, 09:18
Wiem z innego wątku,że kupowałaś wózek w sklepie w Niemczech w o-
baby. Mam do ciebie prośbę, czy pomogłabys mi tam kupic wózek? Nie
znam niemieckiego i trudno mi się tam połapac. Napisz prosze do mnie
na priva albo może masz gg, bedzie łatwiej się dogadać.
Dziękuje