Dodaj do ulubionych

Koszykówka dziewczyn

20.05.07, 20:01
chciałabym się dowiedziec czy jest klub koszykówki dla dziewczyn( jezeli tak
to proszę o: miejsce,dni i godziny treningów)
Obserwuj wątek
    • martiszon Re: Koszykówka dziewczyn 22.05.07, 11:37
      proszę o odpowiedź
    • toja50 Re: Koszykówka dziewczyn 22.05.07, 17:08
      Malo prawdopodobne,ze ktos cos wie:-) Pozdrawiam
      • specjaljasny Re: Koszykówka dziewczyn 24.05.07, 20:17
        moze cos wiedza w jakims innym klubie sportowym?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka