martiszon 20.05.07, 20:01 chciałabym się dowiedziec czy jest klub koszykówki dla dziewczyn( jezeli tak to proszę o: miejsce,dni i godziny treningów) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
toja50 Re: Koszykówka dziewczyn 22.05.07, 17:08 Malo prawdopodobne,ze ktos cos wie:-) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
specjaljasny Re: Koszykówka dziewczyn 24.05.07, 20:17 moze cos wiedza w jakims innym klubie sportowym? Odpowiedz Link Zgłoś