Dodaj do ulubionych

Chełmnińska liga koszykówki

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.04, 14:35
Prosze nie kasowac następnym razem takich poważnych tematów.Lubię sobie
poczytac czasami co tam pisze.
Obserwuj wątek
    • Gość: Chtk Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.04, 14:39
      Jakiś de... (nie bede sie brzydko wyrażał) skasował tatat który był najczęściej
      odwiedzany i czytany przez ludzi więc zakładam nowy żeby było gdzie kontynuouac
      poprzednie tematy,mam nadzieję że bedzie równie dobry jak poprzedni.
      • Gość: PLAYER #12 Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.04, 11:19
        witam, dawno mnie tu nie bylo i liczylem ze znowu sobie poczytam o tym co dla
        nas wazne czyli o "naszej" lidze...a tu co ????? kto sie osmielil skasowac
        temat, ktory sam zalozylem w styczniu tego roku ?? troche to nie fair !!
        mielismy najwiecej wpisow, wiem ze troche sobie niektorzy wrzucali, ale
        agresywne teksty sa wszedzie,wiec dlaczego nie pokasujecie innych tematow,
        gdzie dopiero mozna sie doczytac wulgaryzmow !! w kazdym razie, mysle ze szybko
        osiagniemy 100 wpisow i pokazemy, ze ten temat musi byc. dzieki za ponowne
        zalozenie tematu. trenujcie chlopaki, bo II sezon przed nami :) pozdrawiam, nara
        • Gość: czas chełmna Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 81.210.32.* 22.04.04, 14:31
          Teksty rzeczywiście były ostre, może trochę za ostre...ale ja przynajmniej nie narzekam, dzięki temu że mi nawrzucaliście o tych podziękowaniach, dowiedziałem się że z dziwnych powodów nie dotarła do mnie lista o której nie miałem pojęcia (nie będę tu nikogo smarował chociaż mam ochotę-niektóre kobitki czasami bywają zawistne oj bywają). Błąd naprawiam w ten piątek-będzie krótki wywiad z Rafałem Sierko
          pozdrawiam
          • Gość: lucyfer Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.04, 12:05
            na coach SIERKO przyzwoicie wyszedl nawet na focie w czasie.
            • Gość: rak Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / 80.51.243.* 24.04.04, 12:03
              wywiad w czasie jest ok!tylko nie zgadza sie ze tylko ta wymieniona trójka
              załozyła lige!ten pomysł narodził się o wiele, wiele wcześniej tylko brakowało
              ludzi do organizacji!no ale chwała ze to sie zmieniło!aha dzieki "czasie
              chełmna" ze daliście pdziekowania to było bardzo ważne!nara
              • Gość: ron Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / 80.51.243.* 24.04.04, 12:10
                ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW NA TURNIEJ KOSZYKÓWKI 21-22 MAJA
                W HALI GIMNAZJUM NR 1 W CHEŁMNIE! CZEKA WAS SZEREG SPORTOWYCH EMOCJI I KAWAŁ
                DOBREJ KOSZYKÓWKI! PRZEWIDZIANE SĄ TEŻ ATRAKCJE DLA KIBICÓW
                (m.in.KONKURS "ZA 3")! PATRONAT MEDIALNY OBJĘŁA GAZETA POMORSKA!
                OTWARCIE TURNIEJU -PIĄTEK GODZ. 16:00! Z A P R A SZ A M Y !!!!!!!!!
          • Gość: anonim Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.05, 12:41
            moim zdaniem najleprzy koszykarrz z chkk to Wojciehz Bernasiak a
            najłasniejszy Jakubos i Dziki
          • Gość: ktos koszykarze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.05, 12:42
            moim zdaniem najleprzy koszykarrz z chkk to Wojciehz Bernasiak a
            najłasniejszy Jakubos i Dziki
          • Gość: ROBERT Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 81.210.32.* 24.01.06, 14:18
            A rudnik leszcz mysli ze z kuciakem sie zadaje to dobry heh
            • Gość: wpis z wieczora Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 83.238.71.* 24.01.06, 22:53
              w piuntek meczyk Skrzypce kontra Zbiki!Bedzie dobrze skrzypce nastrojone:)
              • Gość: eight Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.06, 23:20
                Ale sie ozywiliście na forum po tym zwycięstwie, pewnie jak byscie wygrywali
                więcej meczy, post o koszykówce miałby juz ponad 1000 wpisów, życzę wszystkiego
                dobrego
        • Gość: pierwsze skrzypce Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.06, 07:25
          uwielbiam CHLK e zeszłym sezonie zadnej kolejki nie opusciłem najbardziej lubie
          ogladac gre pierwszych skrzypiec .Oni graja streetballa i to mi sie podoba
          chociaz ostatnie miejsce mieli. Struski jest przereklamowany chociaz nie mówie
          ze żle gra a za to najlepsi sa Debek i Belski
          • Gość: ze co? Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 80.51.54.* 15.05.06, 16:41
            Dembek i Belski! dobre sobie,jakbys dobrze patrzyl,to bys zauwazyl ze to
            ograniczeni gracze,z reguly tylko dobijaja,albo rzucaja z czystych pozycji.
            wielu innych graczy zasluguje na pochwale,ale to moje zdanie. peace!
            • Gość: player #12 Team S Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 10:32
              niedlugo turniej! w koncu cos sie bedzie dzialo,bo jakos wszystko ucichlo po
              lidze. zapowiada sie ciekawy czerwcowy weekend,tymbardziej,ze grupe mamy jak ta
              lala ;) do zobaczenia na boisku!!
      • Gość: kibic Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.stk.pl / 193.19.104.* 11.05.04, 21:54
        Cos mi sie zdaje, ze od momentu powstania KS POLPAK Świecie koszykowka w naszej
        metropolii chelminsko-swieckiej, zaczyna nabierac duzego rozpedu. W Swieciu i
        Chelmnie coraz wiecej mlodziezy osiaga calkiem niezly poziom. A dodam, ze
        Kujawy to najsilniejszy region koszykarski w Polsce - narazie jeszcze w
        przewazajacej liczbie oparty o zawodnikow zagranicznych ale w takim tempie
        rozwoju koszykowki wsrod miejscowej mlozdziezy tylko patrzec jak regionalne
        kluby beda wylawiac talenty. Pozdrowienia dla wszystkich kibicow.
      • Gość: K......A 6 Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.04, 17:06
        w sierpniu mozna by bylo rozegrac jakies sparingi w ramach przygotowan do
        nowego sezonu co wy na to?
    • Gość: #8 Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.04, 23:20
      Napisz ktoś tu wreszcie cos sensownego,bo nie ma co czytac i mi sie nudzi
      • Gość: rower Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.04, 19:48
        kto lubi Tim S ????? szczerze!!!!!!
        • Gość: karola Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.05, 17:27
          Ja lubie Team-S
    • Gość: kibic 2 Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.04, 10:22
      team s nie jest zły ciekawe co pokaza dzis na turnieju jooooollll to własnie
      dzis basket ludzie basket chopaki pozdro dla was pokazcie klase!!!!!!!!!!!!!!
      ale jestem ciekawy co bajzel za ziomów zwiezie pewnie jakis nygusów 208!!!!!i
      bedzie po zabawie ja ale poracha ptyś nie gra to jest pech ni????piszta cos
      ciekawego bo ja sam strony nie zapełnie!!!!!!!!!!BASKET4EVER!!!!!!!!!
      • Gość: fatima's hand Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 21.05.04, 11:03
        3maj sie ptychu!2tygodnie i po bolu!
    • Gość: yeeee Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 12:54
      dobra ludziska zarty sie skonczyły piszta cos bo niedlugo temat jednego oldboya
      pobije wszelkie rekordy!!!!!!!!!
      • Gość: $$$ Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 12:59
        TURNIEJ BYŁ CAŁKIEM NIEZŁY NO NIE?????????NAJCIEKAWSZY BYŁ MECZ O PIERWSZE
        MIEJSCE!!!!OBY WIĘCEJ TAKICH SPOTKAŃ!!
        • Gość: PLAYER #12 o turnieju ... IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 25.05.04, 20:47
          Witam wszystkich !!! Co tu dużo mówić, nie powinienem się wypowiadać, bo
          miejsce, które zająłem z moją drużyną jest po prostu śmieszne :)) Ale
          najważniejsze jest,że coś takiego ruszyło, kolejne turnieje będą już tylko
          formalnością. A tak apropos "PELIKANÓW", to trochę sobie chłopaczek z nr 12
          skakał :) Gratulacje dla Coyotes za świetne mecze, słowa uznania za pokonanie
          żbików i prawie wygrany finał. Nara !!!
          • Gość: BRZOZA 41 Re: o turnieju ... IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 25.05.04, 20:56
            Zespół COYOTES dziękuje wszystkim kibicom
            za trzymanie kciuków i oklaski podczas
            toczących sie spotkań ! Dzięki za doping
            który naprawdę nam pomógł!
            • Gość: BRZOZA 41 Re: o turnieju ... IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 25.05.04, 21:00
              Podziękowania dla drużyn grających
              w turnieju za sportową rywalizację
              Dzięki zawodnikowi #12 za dobre słowa
              o zespole COYOTES ...
              teraz trochę przerwy ale "za niedługo"
              znowu emocje !!!
              • Gość: BRZOZA 41 Re: o turnieju ... IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 25.05.04, 21:04
                Podziękowania również dla organizatorów całej imprezy
                tak turnieju jak zabawy po nim ...
                Było miło oby więcej takich spotkań ...
          • Gość: BRZOZA 41 Re: o turnieju ... IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 25.05.04, 21:05
            Zapraszamy do tworzenia nowych drużyn i zgłoszenia
            ich w przyszłym sezonie Ligi Chełmińskiej ...
            Informacje wkrótce ...
        • Gość: choosen-one Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.04, 12:03
          mysle ze ciekawszy byl mezcz oldboye-peliikany. tylko ze byl maly minus tego ze
          sedziowie troche zjebali sprawe bo jak by to bylo mozliwe ze jakas druzyna z
          poznania ma wygrac. to tyle na temat
    • Gość: kibic 4 Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 81.210.32.* 30.05.04, 11:23
      Kiedy ruszamy,???
    • Gość: Chetni Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 81.210.32.* 30.05.04, 20:45
      Czy w nowym sezonie ligowym przewidujecie dopuszczenie do rozgrywek nowych
      druzyn amatorskich????
      • Gość: BRZOZA 41 Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 31.05.04, 17:45
        Oczywiście w nowym sezonie ligowym każda
        drużyna która zgłosi skład i dostosuje
        się do wewnętrznego regulaminu ChLK
        zostanie pełnoprawnym członkiem Ligi.
    • Gość: sss Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 81.210.32.* 31.05.04, 09:31
      Kiedy liga????
      • Gość: Brzoza 8 Coyotes Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 31.05.04, 17:48
        Nowy sezon ligowy planowany jest prawdopodobnie
        na koniec Września początek Października wszystko
        zależy od tego ile drużyn zgłosi chęć uczestnictwa
        w lidze no i zobaczymy jaki system rozgrywek będzie najlepszy
        Wiadomo że w tym roku były tylko cztery drużyny
        więc każda z każdą grała po 4 mecze .
        Zgłoszenia pozwolą ustalić wszystko ...
      • Gość: BRZOZA 41 Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 31.05.04, 17:50
        Terminy zgłaszania drużyn i zawodników
        zostaną na pewno opublikowane w prasie
        i telewizjach lokalnych i osoby do których
        można przynosić listy ze zgłoszeniami też
        będą ogólnie dostępne ...
        Myśle że już niedługo nowe wiadomości na temat zgłoszeń
        pojawią się w internecie Zapraszam ...
    • Gość: Mucha Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.04, 19:52
      Wydaje mi się ze mogłoby byc lepiej...
    • Gość: TEDI Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 09.06.04, 20:43
    • Gość: PLAYER #12 Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.04, 15:58
      a najgorsze jest to,ze teraz nie ma okazji aby pograc sobie jakies meczyki :(
      ludzie wymyslcie cos !!! bo do przyszlej ligi jeszcze duzo czasu, pozdrawiam
      wszystkich dla ktorych koszykowka jest czescia zycia :)
      • Gość: Gosia Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.04, 21:55
        he... ?!!?!?!??!
      • Gość: BRZOZA 41 Coyotes Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.04, 10:37
        Do Ligi faktycznie jakieś trzy miesiące
        Może jakieś małe sparingi za jakiś czas...
      • Gość: BRZOZA 41 Coyotes Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.04, 10:41
        Jeśli chodzi o nowy sezon to zapraszamy
        nowe drużyny /zgłoszenia można kierować
        do:
        Rafał Sierko - Coyotes
        Tomasz Wilma - Team S
        Miłosz Lippki - ChTK
        Maciej Steczeń - Team S
        Sebastian Brzóskowski - Coyotes
      • Gość: MJ Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.04, 21:09
        Tak popieram przydały by sie jakieś sparingi, bo granie na dworzu to nie to
        samo.Mam nadzieje ze ktoś pomysli nad tymi sparingami.Organizatorzy weźcie sie
        do roboty.
        • Gość: WEWR Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.04, 14:02
          SLYSZALEM ZE LIPKI NIE MA DRUZYNY NA LIGE...PEWNIE ZNOWU SCIEMNIA JAK ZAWSZE!
          ALE JAK NIE WYSTAWI SWOJEGO TEAMU TO NIE BEDZIEMY PŁAKAĆ...
    • Gość: fan Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.04, 18:44
      hej koszykarze czy wy żescie zasnęli? kiedy cos sie zacznie dziac w eterze? czy
      znowu chełmiński basket padł? mam nadzieje , że nie....
      • Gość: BRZOZA 41 Coyotes Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.04, 17:40
        Liga ruszy prawdopodobnie na przełomie Września/Października
        a teraz zespoły są na urlopach i na zgrupowaniach...
        we Wrześniu może jakieś sparingi ...
        zobaczymy
        Pozdros Coyot 41
        • Gość: xyz Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.04, 18:33
          zapraszamy wszystkie druzyny do zglaszania sie do nowej edycji Chlk termin
          zgłoszen do 20 wrzesnia. regulamin i szczegóły - M.Lippki albo któryś z
          chłopakow napisanych wyzej.Wkrótce szczegóły...
          • Gość: hgdg Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.04, 10:58
            ej co wy spicie czy nie chcecie juz koszykowki w chelmnie....obudzic sie i
            ruszamy z ta liga co jakies emocje beda w koncu a nie nudy!!!
            • Gość: Player #12 Odnośnie ligi ... IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.04, 17:35
              witam wszystkich..dzis spytalem przy okazji jedna osobe,odpowiedzialna za
              organizacje ligi i dowiedzialem sie ze jest az ... uwaga ... 5 druzyn !!!
              troche mnie to smuci,ze tylu z Was domagalo sie tego nowego sezonu,ktory sie
              zbliza wielkimi krokami,a jakos nie robicie nic zeby sie do tej ligi
              zapisac ?!? albo ja jestem glupi,albo mysle inaczej,ale po co wtedy robic tyle
              szumu,jesli duzo gadacie,a malo robicie ?!? a do tego sa te same druzyny co w
              zeszlym sezonie + druzyna OLDBOYS, ktora deklarowala swoj udzial juz w
              poprzedniej kolejce ... przypominam jeszcze raz,ze najwyzsza pora sie
              zapisywac,bo liga rusza w pazdzierniku,a jesli ktos nie jest wtajemniczony to
              troche czasu trwa zalatwienie kwestii formalnych typu sala,sedziowie,sponsorzy
              itp. wiec jak to mowi moj przedmowca - OBUDZIC SIE !!!!!!!! pozdrawiam,nara
    • Gość: player #12 Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.04, 08:48
      Witam, chciałem tylko przypomnieć wszystkim, którym zależało na informacjach
      odnośnie ligi ... prawdopodobnie ruszy w październiku, więc jeśli jakaś drużyna
      chce się zapisać to już czas najwyższy !!! Robiliście tyle hałasu o nic ?????
      pozdrawiam
      • Gość: KokoArcziBonk Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.04, 20:47
        Liga sie zbliza wielkimi krokami-moze jakies wiadomosci ile druzyn-wzmocnienia
        w zespolach-ciekawostki?!podobno od tego sezonu sa jakies zmiany w zasadach?
        • Gość: ... Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.04, 22:05
          Być może dołączy jeszcze jedna druzyna zza wisły.
          • Gość: BRZOZA 41 Coyotes Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.04, 23:01
            Liga startuje na pewno na początku Października
            Zgłoszenie drużyn do 20 Września
            W tym sezonie wystartują jeszcze Oldboje
            i prawdopodobnie drużyna ze Świecia albo
            jeszcze jedna z Chełmna czekamy na rozwój
            sytuacji...
            Zgłoszenia (składy) należy kierować do
            osób wcześniej wymienianych na Forum Został tylko 1 tydzień
            Pozdrawiam Brzoza
            • Gość: delfjeiwo Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.04, 11:19
              no to jazda z ta liga bo mie sie w chalupie nudzi...organizatorzy - kibole sie
              niecierpliwią....pozdrawiam i życze jeszcze więcej emocji niż rok temu...no i
              ograć oldboys-ów
              • Gość: BIZON Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 81.210.32.* 07.10.04, 23:28
                DLA TO TA LIGA BOMBA TAKIE COS ZABIJA NUDY TYMBARDZIEJ W TAMTYM ROKU Z TA CH L
                WYPALILO POZDRO DLA ORGANIZATOROW
    • Gość: player #12 Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.04, 16:31
      witam, chce tylko powiedziec,ze na ta chwile,w lidze wezmie udzial 7 druzyn, a
      ruszy ona na poczatku pazdziernika...szczegoly u organizatorow, pozdrawiam

PS : co do Oldboys..hmm..zobaczymy co sie da zrobic :))
      • Gość: KokoArcziBonk Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.04, 19:41
        poziom ligi w tym roku wzrosnie patrzac na sklady innych druzyn(byli
        3ligowcy).w coyotes chodzi na treningi po 18 zawodnikow-moze utworzyliby 8
        druzyne?sorry za moje spostrzezenie ale mnie by nie bawilo chodzic na treningi
        kupowac koszulki placic za sale i cala lige przesiedziec na trybunach-bo nie
        wszyscy oczywiscie moga grac w jednym meczu.nie chodzi przeciez o to azeby
        tylko wygrywac-niektorzy chca sobie po prostu pograc w basket nie patrzac na
        jakies byle przereklamowane gwiazdy!to tyle z mojej strony...do zobaczenia na
        meczach.
        • Gość: KokoArcziBonk Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.04, 20:41
          a tak poza tym moze by ktos podal jakie nowe druzyny zglosily sie do ligi?to sa
          ciekawe rzeczy a tu ciagle echo.
          • Gość: xxxxxxxxxxxxxxx Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 80.51.54.* 22.09.04, 12:26
            OLDBOYE-THE BEST mówi się tutaj że trzeba ich koniecznie ograć panowie troszkę
            pokory co obiecywaliście " na turnieju ich zlejemy -cieniasów" i co?
            pozdrowionka dla wszystkich drużyn ,no itrenujcie bo trzeba ich zlać
          • Gość: Team B Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.05, 12:55
            Proszę czytać prasę lokalną Gazetę pomorską i Czas Chełmna
            • Gość: Rychu Peja Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.05, 15:31
              A nie zapominacie czasem o meczu Żbiki-Oldboys? moze to jest mecz kolejki?
              przeciez Żbiki sa obecnym mistrzem a Oldboye sa zwyciezcom turnieju. Czyli
              wydaje mi sie ze chyba to jest mecz na szczycie ale jak chcecie. Narazie
              • Gość: Ciekawy Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.05, 22:56
                jakie przewidujecie wyniki w nastepnej kolejce? zmieni sie cos w tabeli?
                • Gość: Pilot Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.05, 23:14
                  Pewnie ze sie zmieni TEAM-S bedzie na czele tabeli.Pozdro dla wszystkich
                  interesujacych sie CHLK :-)!!!
                  • Gość: hyper Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.05, 14:35
                    co mecz oldboys - zbiki? toc "starzy chłopcy" rozniosą ich w puch!!!bez mydła!!!
                    pozdro dla całej CHLK!
    • Gość: Kobe Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.04, 16:37
      Nie ma żadnych nowych drużyn i Coyotes też nie wystawią dwóch drużyn i nie wiem
      po co takie brednie jest 5 druzyn i tyle, ale meczy bedzie więcej niż w
      ostatnim sezonie bo każdy rozegra 16.Pilunjcie sie bo bedzie w tym sezonie
      jedna drużyna która pokaże wszystkim na co ją stać i tym razem wygra ligę.REV
      za ostatni sezon!!!LAKERS!!!
    • Gość: player #12 Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 13:18
      witajcie, odnosze wrazenie ze niepotrzebnie sie tu niektorzy czepiaja druzyn,
      skladow itp. sluchajcie, niektorzy chca sobie po prostu pograc,a niektorym
      zalezy troche bardziej na zwyciestwie, wiec to jest tylko i wylacznie sprawa
      osobista poszczegolnych teamow..mysle ze najwazniejsze jest to,zeby sie
      poruszac, poczuc troche rywalizacji na boisku i tyle..jesli ktos sie wzmacnia
      to dobrze,wplynie to tylko na wyzszy poziom gry i wrajde dla kibicow..to jest
      moje zdanie, nie musicie sie z nim zgadzac..pozdrawiam,do zobaczenia na boisku..

PS : z tego co wiem,to bedzie wiecej niz 5 druzyn :)
      • Gość: AIR Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.04, 15:01
        Na 100% nie bedzie więcej jak 5 druzyn bo 20 września minoł ternin zgłaszania
        druzyn.I weźcie się lepiej za organizację tej ligi bo ruszy ona w nastepnym
        roku z waszym zapałem
    • Gość: _ Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.04, 02:28
      • Gość: kejh Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.04, 16:16
        ty AIR sam sie weż za organizacje to zobaczysz jakie to łatwe cwaniaczku..liga
        ruszy na pewno w określonym, obiecanym terminie..pozdrowionka..
    • Gość: MJ Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.04, 15:58
      Kiedy zaczyna się liga bo mam ochotę już zagrać sobie w tej lidze???
    • Gość: MJ Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.04, 19:26
      Wiadomo juz że w chełmnińskiej lidze zagra 7 zespołów.4 te co grał i doszli
      Oldboys,Diabły Wcielone,Komando Foki(team ze świecia).Liga rozpoczyna się 22
      pażdziernika meczem CHTK- Oldboys.
      • Gość: BRZOZA Coyotes Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.04, 20:54
        Zgadza się (dla niedowiarkow!)
        Liga rusza 22 Października Uczestniczyć
        będzie 7 zespołów 22.10.2004r. o godz. 18:00
        na hali WODNIK pierwszy mecz rozegra
        ChTK z Oldboysami
        Co tydzień w Piątek rozgrywane będą 2 spotkania
        Nowe drużyny to Diabły Wcielone (Chełmno)
        i Komando Foki (Świecie)
        • Gość: BRZOZA 41 Coyotes Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.04, 20:59
          Rozgrywki będą toczyły się od Października do Kwietnia
          każda z drużyn rozegra ze sobą 2 spotkania
          (mecz i rewanż)i zdobyte punkty pozwolą ustalić miejsce w Lidze.
          Lista drużyn:
          1). ChTK
          2). Oldboys
          3). Diabły Wcielone
          4). Komando Foki
          5). Team S
          6). Żbiki
          7). Coyotes

Zapraszamy na mecze :-)
          • Gość: jsrjsryj Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.04, 18:51
            w koncu rusza ta liga nie moge sie doczekac meczyków bo wieje nudą w
            chełminskim sporcie....ciekawe jak to w tym roku będzie bo słyszałem ze co
            niektórzy sie wzmocnili!!!pozdrowionka
            • Gość: OP Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 81.210.32.* 03.10.04, 19:42
              Czy znacie sklady? Moze ktos wie kto i kim sie wzmocnil?
              • Gość: MJ Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.04, 10:00
                Jak ktoś zna skład Diabłów albo Fok to nich napisze?
                • Gość: .... Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.04, 17:27
                  pozdrawiam te dwie ekipy!!!!!!!
                  • Gość: koojdo Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 80.51.54.* 05.10.04, 15:38
                    no wreszcie ruszacie!!!!słyszałem ze druzyny rozpoczęły juz sparingi
                    przedligowe!!brawo!!!od kumpla wiem np. ze dzis team s gra z chtk!!o 19 na
                    sali "basenowej"!!ciekawe jak zaprezentują się z nowymi abytkami!!pozdr.
                    • Gość: 2124 Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.04, 21:28
                      Team S wygral sparing osiemnastoma. ale trzeba dodac ze chtk gralo caly mecz w
                      5ciu w zdeka okrojonym skladzie.
                      • Gość: Pilot Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 80.51.54.* 05.10.04, 22:36
                        tak to prawda TEAM S wygral osiemnastoma i tak jak chtk rowniez gral w
                        okrojonym skladzie!!!
                        • Gość: 2125 Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.04, 22:52
                          to fakt, nie gral ich najlepszy strzelec z zeszlego sezonu. niemniej jednak
                          calkiem zacieciety mecz jak na sparing
                          • Gość: kop Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 81.210.32.* 05.10.04, 23:00
                            Team S - CHTK 85:67
                            • Gość: MJ Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.04, 16:48
                              Myslę że meczy był niezły.CHTK trzymało sie, a nawet przez jakiś czas
                              prowadziło ale pod koniec grając w 5 zabrakło sił.I poza tym nie bylo 2
                              podstawowych zawodników.Mysle że ten sezon będzie inny niż poprzedni i tym
                              razem ChTK odnisie zwycięstwo i to nie jedno.
                              • Gość: player #12 Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 80.51.54.* 06.10.04, 18:47
                                witam wszysttkich,słuchajcie chłopaki,czytam to i brak mi słów,tłumaczą się co
                                niektórzy,że nie było tego czy tamtego,to żałosne..sparing jest
                                sparingiem,chodzi o to,żeby zagrać sobie mecz z inna drużyną ( bo gramy
                                przecież na treningach w tym samym gronie ),a sam wynik jest sprawą
                                drugorzędną..szczerze mówiąc to nawet nie myślałem,że ktoś liczy punkty ?!?
                                najważniejsze jest,że sparing był i dziękuje drużynie CHTK ze mecz..liga już
                                niedługo,a nasz mecz to początek emocji :)) pozdrawiam wszystkich, see ya !
                                • Gość: kiks Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 81.210.32.* 07.10.04, 16:36
                                  Player coś z Tobą nie tak? Dlaczego na sparingach innych dyscyplin liczy się
                                  punkty? Nawet na treningach zespoły grają o punkty! Jak nie chcesz punktów to
                                  idź pograj w kregle
                                  • Gość: player #12 Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 80.51.54.* 07.10.04, 19:16
                                    z punktami chodzi mi o to,ze nie wiedziałem,że ktoś liczy "małe" punkty ?!
                                    liczyliśmy przewagę i myślę,że to wystarczy,zabawa w dokładny
                                    wynik..hmm..kwestia indywidualna;

PS: w kręglach też są punkty :)
                                    • Gość: pascha Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.adslplus.ch 07.10.04, 21:58
                                      Szkoda ze w tym sezo nie nie moge pomoc Chtk.Wzmocniliscie sie i powinno byc
                                      ok!!Mysle ze sprawicie nie jedna niespodzianke!!Pozdrawiam Milosz
                                    • Gość: WHO? Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.04, 23:02
                                      Nieźle maja ludzie nakichane. Chca grac mecze i nie liczyc punktow. Moze lige
                                      zagracie bez liczenia punktow. Powariowaliscie na calego. Ciekawe kto takie
                                      bzdury wypisuje.
    • Gość: MJ Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.04, 19:14
      Niech ktos napisze składy drużyn:Komando Foki i Diabłów???
      • Gość: oooo Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 80.51.54.* 11.10.04, 19:05
        sklady znam.ale wy ich i tak nie znacie
        • Gość: 0 Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.04, 19:34
          spoko chlopaki, kilku graczy moze sie wyrozniac.
          • Gość: MJ Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.10.04, 21:42
            Napiszcie pełne składy imię i nazwisko,i kto ma się wyrużniać?
            • Gość: he Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.04, 22:32
              chyba nie mają menedzera
            • Gość: erni Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.adslplus.ch 12.10.04, 21:59
              Jestem za tym aby zamiescic pelne skaldy druzyn i je gdzies opublikowac!!A
              najlepiej jeszcze jakies statystykki!!
    • Gość: MJ Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.04, 14:47
      Jeszcze 9 dni i pierwszy mecz po tak długiej przerwie,już nie moge się
      doczekać :)
      • Gość: dkgoie Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 80.51.54.* 13.10.04, 19:03
        ale jazda bedzie ciekawie jak nigdy!!!spotkają sie wszyscy ,którzy mają jakieś
        pojęcie o koszykówce w Chełmnie!!!brawo!!w końcu ktoś zrobił jakiś konkretny
        sport, który cieszy sie w miescie ,obok piłki nożnej, dużą popularnością i to
        bez wielkiej pomocy z "zewnątrz"!oby tak dalej!!!
    • Gość: OLIMP Jeżewo Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.stk.pl / 193.19.104.* 13.10.04, 20:11
      Zapraszamy jeszcze jedną drużynę z Chełmna (rocznik 85 i młodszy), na I turniej
      koszykówki UKS OLIMP Jeżewo pod patronatem KS POLPAK Świecie. Turniej
      obserwować będą przedstawiciele KS POLPAK Świecie pod kątem naboru do zespołu
      juniorów. Przewidziane upominki dla najlepszych zawodników, najlepszej drużyny
      oraz dyplomy dla zespołów. Rozpoczęcie turnieju (sobota)16.10.2004 godz. 10.00 .
      Informacje z turnieju znajdą się w prasie i na stronie KS POLPAK Świecie.
      Kontakt: Pan Grzegorz Olszewski 608 337241- zgłoszenie najpóźniej do 15.10.2004
      godz.10.00
      • Gość: SHAQ Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.04, 21:07
        Daj spokój z wiejskim turniejem.W chełmnie każdy przygototytuje sie do ligi i
        nie ma zamiaru jezdzic na jakies beznadziejne turnieje które i tak nie mają
        żadnego znaczenia.Zapraszamy na kibicowanie drużynom grającym w lidze
        chełminskiej-świeciaki-tu dopiero zobaczycie efektowną koszykówkę!!
        • Gość: fgea Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.04, 14:51
          ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW KOSZYKÓWKI, PRZEDSTAWICIELI PRASY LOKALNEJ,ORAZ
          LOKALNYCH WŁODARZY NA INAUGURACJĘ II EDYCJI CHEŁMIŃSKIEJ LIGI KOSZYKÓWKI!!
          ZAPEWNIAMY DUŻO DOBREJ KOSZYKÓWKI I WIELE EMOCJI!!!SALA "BASENOWA" 22.10.04
          GODZ.18!!KIBICE POKAŻMY, ŻE JEST NAS DUŻO I PORAFIMY KULTURALNIE I ŻYWIOŁOWO
          DOPIGOWAC!!
    • Gość: Ciekawska Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.04, 18:14
      Kto jest waszym faworytem do zwyciestwa ligi w tym sezonie?
      • Gość: MJ Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.04, 14:05
        CHTK i nikt inny nie ma szans:)
      • Gość: dzazga Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 194.152.88.* 10.11.05, 18:32
        moja zrobi wam laski po meczu jo?????
        • Gość: siwy Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.05, 03:14
          Panowie liga ruszyła a nic o niej nie slychac. Nawet nie ma wynikow z ostatniej
          kolejki. Jezeli Milosz Lipki robi fochy to trzeba zwrocic sie do zarzadu aby
          ktos inny sie tym zajął. on nie jest panem i wladca. Jezeli mu nie pasuje to
          niech zrezygnuje. Bo jak chtk gra to jest cos napisane ale jesli kolejka jest
          bez nich to juz nic nie ma! chyba nie o to chodzi
          • Gość: obsrwator Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.marton.net.pl 11.11.05, 16:50
            Lipki jest naszpikowany gwiazdami:)hehe
    • Gość: Player #12 Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.04, 20:38
      słuchaj "czarny", wiesz może o której jest w piątek to całe rozpoczęcie ?? wiem
      że o 18:00 mamy się wszyscy spotkać, ale ktoś mi mówił, że jakiś mecz jest o
      17:00 ?!? wiesz coś o tym ?!? nara
      • Gość: MJ Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.04, 22:06
        Nic nie wiem żeby jakiś mecz był o 17.00,wiem że my gramy o 18.00 z OLDBOYS
        (oczywiście wygramy)i chyba przed naszym meczem będzie oficjalne rozpoczecie
        ligi więc przed 18.00.Wcześniej chyba nic nie bedzie,ale mogę sie mylić.
        • Gość: hefjkwshfiweu Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.04, 12:18
          sitek nie słuchaj plotek pierwszy mecz jest o 18 patafianie jeden ty...
          • Gość: Ha Sing Szpon Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.04, 14:00
            Ejjj skoro przez caly sezon beda mecze o 17 to dlaczego w pierwszej kolejce
            mecz bedzie o 18? cos tu jest nie jasne:-/ a za ploty rozpuszczane tutaj ktos
            beknie!
            • Gość: La Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.04, 14:24
              Przecież mecze przez cały sezon bedą o 18.00 pierwszy mecz i o 19.30 drugi
              mecz,tak a nie o 17.00 co wy?
              • Gość: XXX Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 10:03
                BEKER to PYTA
              • Gość: XXX Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 10:03
                BEKER to spedalony cw..
    • Gość: HE Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.04, 21:07
      Nareszcie coś sie ruszy w tej koszykówce,jutro pierwsze mecze.
      • Gość: BRZOZA 41 Coyotes Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.04, 22:47
        Zapraszamy wszystkich na mecze ChLK Jutro rozpoczęcie
        tuż przed 18:00 zaraz potem mecz otwarcia ChTK-OldBoys
        a potem "pierwszoroczniaki" Komando Foki - Diabły Wcielone
        Mecze odbywać się będą praktycznie co tydzień 1 mecz godz. 18:00
        2 mecz 19:30 Zapraszamy do wspólnego kibicowania
        Do zobaczenia na parkecie
        • Gość: tas Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 81.210.32.* 22.10.04, 20:33
          W inauguracyjnym meczu CHLK doszło do sensacji CHTK pokonało Oldboys 81:78.
          Najwięcej punktów dla CHTK: Belski 30, Beker 15, Droszcz 12, dla Oldboys:
          Sehnke 34, Struski 23, Gajewski 9.
          • Gość: C8 Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.04, 03:38
            Gratuluje zespołowi Chtk, zagraliście cudowny mecz.Należało się wam to
            zwycięstwo.Brawo
            • Gość: tas Re: Chełmnińska liga koszykówki IP: 81.210.32.* 23.10.04, 11:33
              W drugim meczu I rundy CHLK (22.10) Diabły Wcielone - Komando Foki Swiecie
              53:57. Najwięcej punktów, dla DB: Jasiński 16, M. Rutkowski 11, dla KF:
              Igliński 20, Olkowski i Poćwiardowski po 13. Dokończenie I rundy w piątek 29 X.
              Pełna dokumentacja na łamach Gazety Pomorskiej we wtorek.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka