Dodaj do ulubionych

Jagiełło

IP: 80.51.242.* 31.07.03, 01:09
Cofnięto immunitet posłowi Jagielle.Dziwię się,że tak późno.Śmieszne jest to,
że siedząc w ciupie będzie nadal posłem!Ciekawie jak zapewnią mu możliwość
udziału w obradach i głosowaniach,o spotkaniach z wyborcami nie wspomnę.:))
Gdyby za jednym zamachem zrobiono to samo z aferzystami a Samoobrony,
mielibyśmy sielankę.
pzdr
Obserwuj wątek
    • Gość: naata Re: Jagiełło z kolesiami z klasy ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.03, 09:26
      Jaką sielankę??? Czy potyczki i załatwianie swoich wewnętrznych świństw może
      wrózyc coś dobrego dla nas, obywateli? Nie ten to inny "lepszy" przyjdzie i
      później okaże się, że to też nie ten... Ale niech się ludek cieszy
      sprawiedliwościa społeczną, niech ma demokrację na jaka sobie zasłużył ...
      • Gość: parkowy Re: Jagiełło z kolesiami z klasy ... IP: 80.51.242.* 31.07.03, 13:04
        Naatko,chodzi przecież o ewenement.Dotychczas aferzystom wydawało się,ze
        immunitet uchroni ich przed odpowiedzialnością.Uchylenie immunitetu Jagielle
        będzie przestrogą dla innych.
        pzdr
        • Gość: naata Re: Jagiełło z kolesiami z klasy ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.03, 17:47
          Gość portalu: parkowy napisał(a):

          > Naatko,chodzi przecież o ewenement.Dotychczas aferzystom wydawało się,ze
          > immunitet uchroni ich przed odpowiedzialnością.Uchylenie immunitetu Jagielle
          > będzie przestrogą dla innych.
          > pzdr

          Nie wiem czy to jest zasługa organów ścigania, a nie donoszenia na niewygodnych
          przeciwników, kopie jeden drugiego... a może ?
          pzdr
          • Gość: krysiaroz Re: Jagiełło z kolesiami z klasy ... IP: *.grudziadz.sdi.tpnet.pl 31.07.03, 21:40
            Parkosiu oni juz sie wszyscy boja jak Lyzwinski, ich wyobraznia nie zna granic,
            caly czas mowie o naszych kochanych parla...........
            • Gość: naata Re: Jagiełło z kolesiami z klasy ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.03, 23:58
              Myślę, że sprawy przybierają coraz to nowy, nieprzewidywalny obrót, najbardziej
              ciekawe, to te wiski czy cóś? nie pamiętam nazwy, ale mniejsza. Jak tam wypali
              to będzie na dłuzszy czas zajecie w tej telewizyjnej sali...Tak naprawdę
              zaczynam sie gubić, nie nadążam...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka