Gość: parkowy
IP: 80.51.242.*
31.07.03, 01:09
Cofnięto immunitet posłowi Jagielle.Dziwię się,że tak późno.Śmieszne jest to,
że siedząc w ciupie będzie nadal posłem!Ciekawie jak zapewnią mu możliwość
udziału w obradach i głosowaniach,o spotkaniach z wyborcami nie wspomnę.:))
Gdyby za jednym zamachem zrobiono to samo z aferzystami a Samoobrony,
mielibyśmy sielankę.
pzdr