toja50 21.11.03, 20:47 Nie bede dopisywac, bo sie boje, ale chcialam cichutko zauwazyc, ze masz z Naata ten sam numerek, to pewnie drobna pomylka ale zebyscie nie wpdli na siebie jak przyjdzie co do czego hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chetor Re: Nie bede 21.11.03, 21:22 Nie wpadę na nią ;-) Faktycznie palcówka albo poświadomość. Może to ja chciałem 9999 ale Naata tak piękni prosiła, że ustąpiłem :))) Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: Nie bede 21.11.03, 21:38 Pewnikiem to drugie, znamy Twoje dobre serce, ale cos dzisiaj masz duzo palcowek, spieszysz sie gdzies ? :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: Nie bede 21.11.03, 21:39 Wytłumaczenie jest proste. Drugie piwo i zmiana klawiatury ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: Nie bede 21.11.03, 21:59 Teraz wszystko jasne, szczegolnie w innych tematach, hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: Nie bede...a ja będę :-) 21.11.03, 22:37 Jasne piFko! I wszystko jasne :)) Odpowiedz Link Zgłoś
parkowy Re: Nie bede...a ja będę :-) 21.11.03, 23:32 Ha ha ha Mnie jeszcze palcówka nie grozi>:) Odpowiedz Link Zgłoś