21.11.03, 20:47
Nie bede dopisywac, bo sie boje, ale chcialam cichutko zauwazyc, ze masz z
Naata ten sam numerek, to pewnie drobna pomylka ale zebyscie nie wpdli na
siebie jak przyjdzie co do czego hehehehe
Obserwuj wątek
    • chetor Re: Nie bede 21.11.03, 21:22
      Nie wpadę na nią ;-) Faktycznie palcówka albo poświadomość. Może to ja
      chciałem 9999 ale Naata tak piękni prosiła, że ustąpiłem :)))
      • toja50 Re: Nie bede 21.11.03, 21:38
        Pewnikiem to drugie, znamy Twoje dobre serce, ale cos dzisiaj masz duzo
        palcowek, spieszysz sie gdzies ? :-)))
        • chetor Re: Nie bede 21.11.03, 21:39
          Wytłumaczenie jest proste. Drugie piwo i zmiana klawiatury ;-)
          • toja50 Re: Nie bede 21.11.03, 21:59
            Teraz wszystko jasne, szczegolnie w innych tematach, hahaha
            • naata Re: Nie bede...a ja będę :-) 21.11.03, 22:37
              Jasne piFko! I wszystko jasne :))
              • parkowy Re: Nie bede...a ja będę :-) 21.11.03, 23:32
                Ha ha ha Mnie jeszcze palcówka nie grozi>:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka