Dodaj do ulubionych

Porzadki na forum.

05.12.06, 19:00
Zaczynamy robic porzadki na forum.

Od pewnego czasu zrobilo sie tu nieprzyjemnie, kulturalna dyskusja zostala
zastapiona nic nie wnoszaca do watkow pyskowka.
O tej pory komentarze trolli internetowych nie zwiazane z tematem, lamiace
regulamin i nietykiete beda usowane.

Mam nadzieje ze wszyscy na tym skorzystamy i forum znow stanie sie milym
miejscem spotkan i dyskusji w temacie :)

Pozdrawiam serdecznie :)Emka

Jesli
Obserwuj wątek
    • emka26 Micko literatem - Reksio astronauta... 05.12.06, 20:09
      och miko :)))
      po raz ostatni odpisuje na twoje wydumane i bezczelne listy.

wiem ze robie bledy,pisalam juz tu o mojej dysgrafii, nie raz za nia
      przepraszalam. A gdzie- przepraszam tym razem?

Pocieszajacy jest fakt, ze bledy ortograficzne to nie bledy logiczne twojego
      formatu.

Dobra rada: sprawdz w slowniku (moze byc Kopalinskiego) termin: analfabeta.

Moze sie czegos nowego nauczysz.

I nie polecam pisania, to co zamiesciles na Dalavich Times to ksiazkowy przyklad
      grafomanii. Usmialismy sie setnie :)
      Nowy Kapuscinski z Ciebie nie bedzie..

Zostan lepiej przy ogladaniu wydawniczych okladek, pisales ze robisz to z
      radoscia. I niech tak zostanie. To jedyne do czego sie nadajesz, bo reporter z
      republiki srodkowoafrykanskiej z ciebie mierny.

Taki z micko literat jak z Reksia astronauta..

• micko2 Re: Micko literatem - Reksio astronauta... 05.12.06, 20:45
        1. 'Od pewnego czasu zrobilo sie tu nieprzyjemnie, kulturalna dyskusja zostala
        zastapiona nic nie wnoszaca do watkow pyskowka.'

2. No to nie rob tych bledów. Wygladaja oblesnie.

3. 'bledy ortograficzne to nie bledy logiczne twojego formatu.'
        O które bledy chodzi?

3. Krytyke tekstu przyjmuje oczywiscie. Najbardziej przekre w niej jest to, że
        skoro powstala akurat teraz to brzmi w stylu 'a u was Murzynów biją'. Nie
        podobal Ci sie styl czy cos jeszcze w tym tekscie?

4. Za rady dotyczace mego życia dziekuję. Już chyba wszystkie koleżanki tu
        wystepujące coś mi doradzały. Ty juz nawet nie radzisz ale polecasz...
        • emka26 Porzadki na forum. 05.12.06, 22:02
          nie dyskutuj z glupcem - madrzy maga nie dostrzec roznicy.

miko nie rozumie podstawowych pojec ktorymi sie posluguje (m. in. analfabetyzm,
          dysgrafia), jest arogancki, na proby zwrocenia uwagi reaguje agresja.
          Wiekszosc jego postow nie ma zwiazku z tematem.

Twierdzi ze ma tu jakies ..."kolezanki" :) czy ktos je tu widzial??

Nie pozostaje mi nic innego jak usowanie jego postow z forum ze wzgledu na
          lamanie regulaminu i nietykiety.

Te powyzej zostawie w dowod jego ignorancji..

Wszekie sugestie nie w tematach wysylajcie prosze na moja poczte:

emka26@gazeta.pl

posty nie na temat w watkach beda usowane.
          • kika82 Re: Porzadki na forum. 06.12.06, 23:15
            :) czesc, dawno tu takiego ruchu nie bylo! Albo mnie nie bylo.
            Camel zgadzam sie, ale to nie zmienia faktu, ze kultura dyskusji obowiazuje
            wszystkich. Powtarzam wszystkich!
            K.
            PS I tez mam dysgrafie - byle przecietny uzytkownik internetu robil "tyle"
            bledow, co Ty emka!
            • emka26 Re: Porzadki na forum. 07.12.06, 09:38
              Dzieki za wsparcie, oby wiecej, bo dotychczas obrywa mi sie za - jak to pisza
              -"cenzure".
              Za chwle dowiem sie ze jestem stalinowskim siepaczem. ;)

mam prosbe w zwiazku z moderowaniem:
              nie odpowiadajcie na niezgodne z regulaminem posty, bo wowczas bede musiala
              usowac rowniez Wasze odpowiedzi, zeby zneutalizowac caly kontekst. A wowczas
              zrobi sie niepotrzebny balagan, ktos sie moze poczuc urazony, ze cos komus
              usunelam, a tego bym nie chciala :)

I chcialabym zdementowac pogloski, ze usowam "wszystko co mi sie podoba".
              Tylko posty nie na temat, obrazajace innych uczestnikow forum i watki niezgodne
              z tematem naszego forum.
              Zeby nie robic niepotrzebnego balaganu.

Mam nadzieje, ze jestescie z tym ok, jesli bedzie cos niejasnego, prosze piszcie
              tutaj lub na moja poczte. :)

Pozdrawiam
              EmKa
              • kika82 Re: Porzadki na forum. 09.12.06, 12:42
                Emka,
                ja sie nie znam na zarzadzaniu forum, ale mozna by zrobic z dwa, trzy posty -
                poradniki dla turystow (albo moze na nawet jeden)- wszystko to, co juz sie tutaj
                nagromadzilo (hotele, biura safari etc..). Mysle, ze bardzo by to tutaj wszystko
                uporzadkowalo. Oczywscie nadal beda pojawiac sie posty pt. jaka jest pogoda w
                Mombasie w sierpniu/grudniu (bo ludzie nie czytaja tego, co zostalu juz tutaj
                napisane-albo przewodnikow), ale wtedy mozna bez problemu odeslac kogos do tych
                postow.
                Moze byc?
                Kwa heri,
                K.
    • gvalcah Re: Porzadki na forum. 13.12.06, 19:20
      wyrazam jak najwyzsze uznanie dla pomyslu i ciesze sie bardzo, gdyz mnie, dla przykladu, rzeczony
      micko swoim chamstwem nieuzasadnionym kompletnie (co najgorsze) przeploszyl.
      pozdrawiam
        • emka26 Re: Porzadki na forum. 13.12.06, 21:03
          W dn. 12.12 micko napisal:

(...) nie podoba mi się to głupie kasowanie tutaj postów.
          Jeśli nastąpi to jeszcze raz, w radykalny sposób ograniczę swoją działalność na
          tym forum.

Otoz informuje ze bylam zmuszona usunac kolejny niezgodny z regulaminem post,
          micko niestety nie ograniczyl dzialalnosci na tym forum, wbrew obietnicom.

Nie ma widac chlop krzty honoru, nie potrafac brac odpowiedzialnosci za wlasnie
          slowa..

'(co najgorsze)'.
            • emka26 Re: Porzadki na forum. 13.12.06, 22:44
              nie dosc ze ma problemy osobowosciowe, problemy ze zrozumieniem, napady
              grafomanii to jeszcze manie przesladowcza..

micko2 napisał:

> cytowanie wykasowanych postingów jest obleśne
                • emka26 Re: Porzadki na forum - pytanie 14.12.06, 11:57
                  Odpowiedz jest bardzo prosta:

historia ludzkosci to podzialy na pilnowanych i tych ktorzy pilnuja :)

Forum to- nie jest przymusowa forma dzialalnosci spolecznej i ma jedna
                  niezaprzeczalna zalete: jest forum prywatnym.

Nieprzymusowym a wrecz dobrowolnym.

Dalecy jestesmy tutaj od knucia teorii spiskowych przeciwko sobie, starmy sie
                  zachowywac mila atmosfere.
                  Dla tych, ktorym to nieodpowiada podpowiadam rozwiazanie:...

jest przeciez tyle innych miejsc gdzie moga snuc swoje rozwazania, na temat
                  przymusu, kontroli, czy zasadnosci dzialan tych czy owych.

Forum: Czarna Afryka jest miejscem zgola innych spotkan.

polecam ku przemysleniu. :)

vandermerwe napisała:

> Kto bedzie pilnowal tych, ktorzy nas pilnuja?
                  >
                  >
                  > Pozdrawiam
                  • vandermerwe Re: Porzadki na forum - pytanie 14.12.06, 13:30
                    Ano, ano Szanowna Kolezanko "emko". Oczywiscie, ze jest dobrowolnym i kazdy ma
                    prawo sie wypowiedziec. Rowniez Kolega "micko". Moim prywatnym zdaniem, z tego
                    co dotychczas czytalem, nie wypowiada szczegolnie niedopuszczalnych czy
                    obrazliwych rzeczy. Mozna sie z Nim ( mialem okazje czynic to kilkakrotnie )
                    nie zgadzac ale to jest nasze prawo, jak rowniez prawem Kol. "micko" jest nie
                    zgadzac sie z kazdym z nas z osobna i w grupie.
                    Akurat w przypadku tego watku, mam podejrzenie o wykorzystanie, czy probe
                    wykorzystania, uprawnien do zalatwienia osobistych porachunkow.
                    W tym swietle moje pytanie pozostaje aktualne.

Pozdrawiam
                    • emka26 Re: Porzadki na forum - pytanie 14.12.06, 15:07

Jest rzecza naturalna, ze ludzi cechuja zwykle jakies poglady.
                      Mamy do nich prawo rzecz jasna, ale jest cos w niektorych ludziach co nie da sie
                      zweryfikowac, a mianowice podejrzliwosc w kazdej dziedzinie zycia.
                      Na to nic sie nie poradzi.

Kontrolujacy jak sam napisales zawsze beda mieli jakas "wladze", ktora sie innym
                      nie spodoba.
                      Beda pisali odezwy, wyglaszali prelekcje, wskazujace jak bardzo ktos sie
                      pomylil, bo oni sadza inaczej. Ich prawo..

tylko ze..

Tak jak wczesniej napisalam: jest to forum prywatne.
                      Mamy prawo ingerowac w wypowiedzi by zachowac porzadek i kulture.

Wiekszosc tutejszych formulowiczow twierdzi ze nie jest to zbrodnia, wrecz
                      przeciwnie, dostaje maile z poparciem tych dzialan.

Jesli sie z tym nie zgadzasz..coz..Stawanie w obronie micko byloby iscie
                      szlachetne, gdyby mialo podstawy..A nie ma ich, zapewniam cie, Nie reagowalismy
                      na jego listy pol roku, w koncu zareagowac musielismy.Sama staralam sie go
                      ignorowac, stawal sie jeszcze bardziej bezczelny.

Czasami zastanawiam sie gdzie sa tacy jak Ty, oportunisci porzadku, gdy micko
                      obraza innych badz wprost, badz przez zawoalowana kpine..
                      Dlaczego wowczas nie reagujesz?

Jest to bardzo zastanawiajace..

To forum to nie prywatny folwark micko.

Przykro mi, jesli jestes innego zdania.

I nic na to nie poradze.

Pozdrawiam

Pozdrawiam rowniez.
                      • vandermerwe Re: Porzadki na forum - pytanie 14.12.06, 15:33
                        Przepraszam ale nie o tym mowimy, czy sie zgadzam z usuwaniem czy nie.
                        Jesli sie myle to prosze sprostowac. Usuwanie wypowiedzi odbywa sie w wyniku
                        naruszenia pewnych norm. I to jest jedyny powod. Osobiste niecheci nie wchodza
                        w gre - jak wnioskuje z wypowiedzi Kolezanki.
                        Prosze spojrzec na swa wypowiedz z dnia 13.12.2006 godz 21:03. Przytacza
                        Kolezanka wypowiedz usunieta, wiec taka, ktora te normy naruszyla. Jesli tak,
                        dlaczego jest teraz cytowana? Jesli jest cytowana to znaczy, ze nie naruszala
                        norm. Wobec tego, dlaczego zostala usunieta?
                        A moze zostala usunieta, gdyz napisal ja Kol. "micko" i wcale np. madra nie
                        byla, choc norm nie naruszala, a teraz jest wykorzystana do zwyklego wykpiwania
                        autora? To sie nazywa "trzymaniem kwitow" na kogos i watpie by bylo czescia
                        uprawnien Kolezanki.

Pozdrawiam
                        • emka26 Re: Porzadki na forum - pytanie 14.12.06, 15:42
                          vandermerwe napisała:

>. Usuwanie wypowiedzi odbywa sie w wyniku
                          > naruszenia pewnych norm.

Te "normy" to nietykieta i regulamin.

ktore micko nieustannie lamie.

Byl kilkakrotnie proszony o zmiane podejscia. Na proby rozmowy reagowal jeszcze
                          wiekszym chamstwem.

Wiec mi prosze nie mow, ze w gre wchodza osobite antypatie.

(chodz to poniekad antypatyczny osobnik w istocie).

>
                          > w gre - jak wnioskuje z wypowiedzi Kolezanki.
                          > Prosze spojrzec na swa wypowiedz z dnia 13.12.2006 godz 21:03. Przytacza
                          > Kolezanka wypowiedz usunieta, wiec taka, ktora te normy naruszyla. Jesli tak,
                          >
                          > dlaczego jest teraz cytowana? Jesli jest cytowana to znaczy, ze nie naruszala
                          > norm. Wobec tego, dlaczego zostala usunieta?
                          > A moze zostala usunieta, gdyz napisal ja Kol. "micko" i wcale np. madra nie
                          > byla, choc norm nie naruszala, a teraz jest wykorzystana do zwyklego wykpiwania
                          >
                          > autora? To sie nazywa "trzymaniem kwitow" na kogos i watpie by bylo czescia
                          > uprawnien Kolezanki.

reszte wyjasnie wczesniejszy post,wlasnie mi sie wydawalo, ze o to chodzi, nasze
                          listy "minely sie".

Pozdrawiam
                          >
                          >
                          > Pozdrawiam
                        • micko2 Re: Porzadki na forum - pytanie 15.12.06, 11:55
                          1. dziekuję za poparcie. Popieranie wroga nie jest prostą sprawą.

2. być może rzeczywiście się pomyliło ale nie chce mi się tego sprawdzać.

3. ta afryka jest ciekawa jednak.............

Pozdrawiam

mic
    • emka26 Re: Porzadki na forum. 14.12.06, 15:36

wlasciwie skad Twoje podjrzenia o "naduzycia"?

czyzby ze skargi micko, cos o oblesnosci moich usowan?

otoz spiesze wyjasnic, ze post, na ktory sie biedaczek powolywal znajduje i
      znajdowal sie na swoim miejscu. W innym watku.
      micko w ferworze bezpodstawnych oskarzen atakuje wszystko co mu przyjdzie do glowy.

Stad tez nasze radykalne dzialania w stosunku do niego.

Jestesmy juz w wiekszosci zmeczeni a mimo wszystko jeszcze staramy sie do niego
      dotrzec.
      Mam jednak podejrzenie ze niestety bezskutecznie..
      stad coraz bardziej radykalnie dzialania.

A w przyszlosci sprawdz prosze forum, zanim zaczniesz tyrady w obronie
      "ucisnionych"..
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka