kmsanczia 20.09.06, 22:03 Chciałoby się to wszystko mieć... www.aledobre.pl www.fide.pl/pl/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kmsanczia Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 22:19 i jeszcze trochę www.nigella.com/living_kitchen/products.asp Odpowiedz Link Zgłoś
robert_58 Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 22:32 ciekawie/zachęcająco/tajemniczo wygląda Ale dobre dział tekstylia kuchenne. Warto się zagłębić? Odpowiedz Link Zgłoś
robert_58 Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 22:38 domyślam się ... zdjęcie któregoś z kandydatów na burmistrza ... Dzięki! Nie dam zwieść! Nie wchodzę Odpowiedz Link Zgłoś
iod Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 22:45 ooo..na www.fide.pl waga co waży i jeszcze mierzy tłuszcz, mięsnie i wodę. No no! Przydatne zapewne! Dla sportowców ;) Odpowiedz Link Zgłoś
randolff Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 22:48 Albo dla ludzi chcących sprawdzić czy nie zostali oszukani na szynce w promocji z Globi... Odpowiedz Link Zgłoś
iod Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 22:57 na szynce...aaaa...to nawet ma sens wtedy, jakby ma... :) Waga prawdę Ci powie.. Nie no w zasadzie trzeba wiedzieć ile tłuszczu a ile mięśni się ma w sobie, prawda? Przeciez inaczej nie wiadomo, bo nie widać ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kmsanczia Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 22:48 O, to by mi się przydało. Tzn właściwie to by mi się nie przydało, ale mogłabym mieć ;) www.mykitchenheaven.co.uk/Bistro+Service+Set.htm Odpowiedz Link Zgłoś
iod Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 23:12 coś słodkiego :) www.aledobre.pl/?act=det&id=222 Odpowiedz Link Zgłoś
robert_58 Re: Gadżeciarnia 21.09.06, 00:31 iod napisała: > ooo..na www.fide.pl waga co waży i jeszcze mierzy tłuszcz, mięsnie i wodę. No > no! Przydatne zapewne! Dla sportowców ;) tiaaaaa ... dla sportowców ... jak ulał ... Odpowiedz Link Zgłoś
kmsanczia Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 23:09 www.filizanka.pl www.etnico.pl/ www.vitrea.pl/ofer_0.htm Odpowiedz Link Zgłoś
iod Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 23:13 no teraz to przegięłaś...będę tu siedzieć do późna i oglądać :( Odpowiedz Link Zgłoś
jorybka1 Re: Gadżeciarnia 21.09.06, 10:17 A ja od rana zaczęłam przeglądać...zamiast pracować. Och jak ja lubię takie różne durnostoiki i kurzołapki...:)) Odpowiedz Link Zgłoś
kmsanczia Jeszcze trochę dłubania 21.09.06, 10:56 www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2873465 Mam nadzieję, że na stare lata będziemy organizować sobie jakieś warsztaty dłubania - hafty, patchworki, malowanie, koraliki itepe. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś