Dodaj do ulubionych

Gadżeciarnia

20.09.06, 22:03
Chciałoby się to wszystko mieć...
www.aledobre.pl
www.fide.pl/pl/
Obserwuj wątek
    • kmsanczia Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 22:19
      i jeszcze trochę
      www.nigella.com/living_kitchen/products.asp
      • robert_58 Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 22:32
        ciekawie/zachęcająco/tajemniczo wygląda Ale dobre dział tekstylia kuchenne.
        Warto się zagłębić?
        • iod Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 22:36
          podejrzewam, ze się jednak rozczarujesz...
          • robert_58 Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 22:38
            domyślam się ...
            zdjęcie któregoś z kandydatów na burmistrza ...
            Dzięki!
            Nie dam zwieść! Nie wchodzę
    • iod Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 22:45
      ooo..na www.fide.pl waga co waży i jeszcze mierzy tłuszcz, mięsnie i wodę. No
      no! Przydatne zapewne! Dla sportowców ;)
      • randolff Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 22:48
        Albo dla ludzi chcących sprawdzić czy nie zostali oszukani na szynce w promocji
        z Globi...
        • iod Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 22:57
          na szynce...aaaa...to nawet ma sens wtedy, jakby ma... :) Waga prawdę Ci powie..
          Nie no w zasadzie trzeba wiedzieć ile tłuszczu a ile mięśni się ma w sobie,
          prawda? Przeciez inaczej nie wiadomo, bo nie widać ;)
      • kmsanczia Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 22:48
        O, to by mi się przydało. Tzn właściwie to by mi się nie przydało, ale mogłabym
        mieć ;) www.mykitchenheaven.co.uk/Bistro+Service+Set.htm
        • iod Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 22:55
          mi się podoba to jakieś dot cappuccino :)

        • iod Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 23:12
          coś słodkiego :)
          www.aledobre.pl/?act=det&id=222
      • robert_58 Re: Gadżeciarnia 21.09.06, 00:31
        iod napisała:

        > ooo..na www.fide.pl waga co waży i jeszcze mierzy tłuszcz, mięsnie i wodę. No
        > no! Przydatne zapewne! Dla sportowców ;)

        tiaaaaa ... dla sportowców ... jak ulał ...
    • kmsanczia Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 23:09
      www.filizanka.pl
      www.etnico.pl/
      www.vitrea.pl/ofer_0.htm
      • iod Re: Gadżeciarnia 20.09.06, 23:13
        no teraz to przegięłaś...będę tu siedzieć do późna i oglądać :(
        • jorybka1 Re: Gadżeciarnia 21.09.06, 10:17
          A ja od rana zaczęłam przeglądać...zamiast pracować. Och jak ja lubię takie
          różne durnostoiki i kurzołapki...:))
    • kmsanczia Jeszcze trochę dłubania 21.09.06, 10:56
      www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2873465
      Mam nadzieję, że na stare lata będziemy organizować sobie jakieś warsztaty
      dłubania - hafty, patchworki, malowanie, koraliki itepe. ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka