kowalik22
27.12.06, 13:11
Serdecznie pozdrawiam Forumowicza, spotkanego w naszym parafialnym kościele
wczoraj:)
Nie mogłam zrobić tego osobiście wczoraj, bowiem znikł mi był z oczu po tym,
jak zapach sianka dobywający się z szopki uśpił jego dziecię:)
Fajnie poznać ludzi z forum w realu
Pozdrawiam serdecznie
(Czy to ino mnie nie zdemaskuje?) ;)