Dodaj do ulubionych

VII Sesja PWZ

13.09.07, 09:31
Na podstawie art. 15 ust.1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998r. o
samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2001r. Nr 142, poz. 1592 z późn.
zm.) zwołuję VII sesję Rady Powiatu Warszawskiego Zachodniego, która
odbędzie się w dniu 13 września 2007Rr. o godz. 16.00 w Starostwie
Powiatu Warszawskiego Zachodniego, ul. Poznańska 129/133 w
Ożarowie Mazowieckim.

Proponowany porządek obrad VII sesji Rady Powiatu:
1.Otwarcie sesji.
2.Uroczyste wręczenie Certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością dla
Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego.
3.Przyjęcie protokołu z VI sesji Rady Powiatu Warszawskiego
Zachodniego.
4.Sprawozdanie Dyrektora z działalności Powiatowego Urzędu Pracy w
Błoniu oraz ocena aktualnej sytuacji na rynku pracy.
5.Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia „Powiatowego Programu
Przeciwdziałania Bezrobociu i Aktywizacji Lokalnego Rynku Pracy na
lata 2007 – 2010”.
6.Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu na 2007 rok.
7.Podjęcie uchwały w sprawie zmian do Uchwały Nr XXVIII/216/2006 w
sprawie określenia trybu prac nad projektem uchwały budżetowej.
8.Podjęcie uchwały w sprawie umarzania wierzytelności przypadających
Powiatowi Warszawskiemu Zachodniemu lub jego jednostkom
organizacyjnym z tytułu należności pieniężnych do których nie
stosuje się przepisów Ordynacji podatkowej,udzielania innych ulg w
spłacaniu tych należności oraz wskazania organu do tego uprawnionego.
9. Podjęcie uchwały w sprawie odwołania Pana Tadeusza Dalczyńskiego
ze stanowiska Powiatowego Rzecznika Konsumentów dla Powiatu
Warszawskiego Zachodniego.
10.Podjęcie uchwały w sprawie utworzenia Publicznej Szkoły
Policealnej wchodzącej w skład Zespołu Szkół Nr 1 im. Melchiora
Wańkowicza w Błoniu i nadania jej statutu.
11.Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr IV / 36 / 2007 Rady
Powiatu Warszawskiego Zachodniego z dnia 11 kwietnia 2007r. w
sprawie określenia zadań realizowanych ze środków Państwowego
Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przez Powiat
Warszawski Zachodni w zakresie rehabilitacji zawodowej i społecznej
w 2007 roku.
12.Podjęcie uchwał w sprawie zmian w składzie osobowym Komisji
Rewizyjnej Rady Powiatu Warszawskiego Zachodniego
13.Informacja Starosty o pracach Zarządu Powiatu w okresie między
sesjami tj. od 23 czerwca do 12 września 2007r.
14.Interpelacje i zapytania radnych.
15.Sprawy różne, wnioski i oświadczenia radnych.
Obserwuj wątek
    • esscort Re: VII Sesja PWZ 13.09.07, 10:14
      Bardzo mi się podoba wręczenie Certyfikatu Systemu Zarządzania
      Jakością dla Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Zwłaszcza
      w obliczu dyskusji w innych wątkach. Kapitalne!
      Nie mam dobrej pamięci do nazwisk, ale czy przypadkiem Tadeusz
      Dalczyński, który ma być z czegos tam w powiecie odwołany, nie pisał
      opinii (negatywnej) na temat referendum w sprawie S7 w Łomiankach...

      • mazowianka Re: VII Sesja PWZ 13.09.07, 11:36
        >esscort napisał:

        Nie mam dobrej pamięci do nazwisk, ale czy przypadkiem Tadeusz
        > Dalczyński, który ma być z czegos tam w powiecie odwołany, nie pisał
        > opinii (negatywnej) na temat referendum w sprawie S7 w Łomiankach...

        Oczywiście że pisał,jest przecież radcą prawnym naszego urzędu i tą
        opinią naraził się naszemu Jasiowi w powiecie z Centrum Zarządzania Kryzysowego
        i członka Zarządu Powiatu a zarazem głównym organizatorem
        referendum w sprawie wylotu S7.A tu taka opinia,to trzeba go spuścić.
        Dziwię się Staroście Powiatu że daje sobą manipulować( teraz to w PiS
        takie modne a nasz Jasio to pisiak całą gębą.
        >
        • esscort Re: VII Sesja PWZ 13.09.07, 12:08
          Ale syf (jak mawiała kiedyś młodzież). Miejmy nadzieję, że naszego
          janka przy kolejnych wyborach wpinkujemy
          • mazowianka Re: VII Sesja PWZ 13.09.07, 12:29
            esscort napisał:

            > Ale syf (jak mawiała kiedyś młodzież). Miejmy nadzieję, że naszego
            > janka przy kolejnych wyborach wpinkujemy

            Wcale bym się nie zdziwiła gdyby wystartował już w tych wyborach
            do sejmu z list PiSu.
            • mazowianka Re: VII Sesja PWZ 13.09.07, 12:31
              A wtedy drżyjcie Łomianki, już On wam pokaże wasze miejsce
              w szyku:)
              • kowalik22 Re: VII Sesja PWZ 13.09.07, 12:35
                mazowianka napisała:
                > A wtedy drżyjcie Łomianki, już On wam pokaże wasze miejsce
                > w szyku:)

                Ależ gdzie tam. Jak Gosiewski, stację Łomiankom załatwi.
                I szyny do tego dorzuci ;)
              • esscort Re: VII Sesja PWZ 13.09.07, 12:50
                Ja nie drżę. Nie sądzę, by poza Łomiankami zdołał uzyskać
                jakiekolwiek głosy. A i w Łomiankach może liczyć jedynie na
                niezorientowanych lokalnych patriotów oraz kilku bylych radnych i
                ich rodziny.
                Obawiam się, że taki start by był dla niego jeszcze bardziej
                frustrujący.
                Ale swoją drogą ciekawe, czy Dorn teraz też bedzie startował u nas i
                jak go potraktujemy. Może przyjedzie z Sabą na jakiś festyn. Jan G.
                usmażyłby mu kaszankę...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka