bumbem 25.01.08, 12:56 Ciężarówki jak jeździły tak jeżdżą, ale jakoś sprawa ucichła. Co jest grane? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zachodni007 Re: Co z Pol-Botem 26.01.08, 09:21 Cała afera z Pol-Botem została rozdmuchana aby dołożyć Sokołowskiemu. Teraz sprawę trzeba wyciszyć, podobnie jak problem zapłaty mieszkańcom za przekazaną ziemię pod drogi. Odpowiedz Link Zgłoś
pencroff Re: Co z Pol-Botem 26.01.08, 14:13 Ale Zachodni ujmie kiedyś w swe mocarne ręce ster spraw i na pewno Pol-bot przegoni. Ba, sami zrejterują na pierwszą wieść o nim. Odpowiedz Link Zgłoś
kw40 Re: Co z Pol-Botem 30.01.08, 08:08 No wlasnie, moze nowa wladza sie wypowie na ten temat? Odpowiedz Link Zgłoś
bumbem Re: Co z Pol-Botem 01.02.08, 13:43 Przypominam, było o tym bardzo głośno: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=229&w=46597615&a=46783065 a co dziś ? Cisza !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
papirus22 Re: Co z Pol-Botem 01.02.08, 13:55 Dlaczego Wy ciągle próbujecie mnie promować?:) Występowałem w tej sprawie kilkukrotnie na sesjach, ostatnio również z pismami (nie tylko ja inni radni również). Niestety czekamy wciąż na odpwowiedzi na piśmie od burmistrza. No i co mam znowu pisać że w tej sprawie i dzwoniłem i rozmawiałem osobiści przy sklepie bumerang z Inspekcją Transportu Drogowego aby sprawdzali czy samochody jeżdzą zgodnie z prawem. Takimi sprawami zajmuje się burmistrz i będziemy od niego wymagać działań, również w tej sprawie, swoją drogą dobrze że przypominasz. Odpowiedz Link Zgłoś
redakcja.lomianki.info Re: Co z Pol-Botem 01.02.08, 17:59 dla podkręcenia tematu wrzucam link do fotek. jak to widze to mi sie przewraca w środku coś. tak w kwestii estetycznej www.lomianki.info/document.php?did=413 miło byłoby nie oglądać tego czegoś wiosną 2008 :) Odpowiedz Link Zgłoś
athlon_linux Re: Co z Pol-Botem 01.02.08, 18:31 Widzisz Papirus, burmistrz cię olewa. Byłeś POtrzebny do zmiany ale tylko na stołku. Teraz siedź cicho bo dostaniesz po łapkach. Inni rozgrywają tę partyjkę! Odpowiedz Link Zgłoś
papirus22 Re: Co z Pol-Botem 02.02.08, 11:45 hmm dziekuję za troskę. Nie musisz się martwić ja sobie poradzę, zawsze miałem swoje zdanie i swoje metody działania. Jak nie da rady tak to trzeba spóbować inaczej:) Odpowiedz Link Zgłoś
kw40 Re: Co z Pol-Botem 03.02.08, 19:18 Jak zwykle najwięcej krytyki jest ze strony tych, co nic nie robią. Bumbem pochwal się lepiej swoją aktywnością. Odpowiedz Link Zgłoś
bumbem Re: Co z Pol-Botem 04.02.08, 14:46 Nie mam takich możliwości jak radny. Może Ty masz jakiś dorobek, ale ja zbyt krótko tu mieszkam. Dopiero się oswajam, niewielu mnie zna, bo pracuję, dzieci itd. Forum czytam już trzeci rok, czy to długo czy krótko sama nie wiem. Ale widzę sprawy które gdzieś gną i nie wiem czy tak jak w przypadku Pol-Botu była to kiełbasa wyborcza, czy realna chęć zajęcia się problemem. Dlaczego przemilczano sprawę groźby blokady budowy skrzyżowania przez właściciela stacji nie wiem. Ja uważam że są to istotne sprawy dla Łomianek. Odpowiedz Link Zgłoś
kw40 Re: Co z władzami Łomianek 04.02.08, 20:48 Z tą kiełbasą wyborczą to dobre pytanie. Bardzo dużą wadą obecnych władz jest brak jawności działań, kulisów decyzji i planów. Patrząc pod tym kątem polityka Sokołowskiego trwa nadal. Oby nie okazało się, że wszyscy niedociągnięcia będą widzieć, tylko nasi samorządowcy dowiedzą się o nich za pięć dwunasta. Wtedy przyjdzie podzielić los sokoła i może nastąpić powtórka z rozrywki z czasów przed ostatnią POtrzebą. W takim przypadku Łomianki przegrają. Może Burmistrz i Rada zechcą zastanowić się nad tym trochę zamiast tworzyć w swoich szeregach podziały i zaniedbywać obietnice wyborcze. Odpowiedz Link Zgłoś
red68 Re: Co z władzami Łomianek 04.02.08, 22:24 Papier jest cierpliwy a pisać można dużo Ale czy ktoś z was był na blokadzie drogi jak mieszkańcy sami się upomnieli o swoje ?? Oj nie widziałem nikogo z Dąbrowy ani Łomianek Dolnych Odpowiedz Link Zgłoś
kiix Re: Co z władzami Łomianek 05.02.08, 08:05 red68 napisał: > Ale czy ktoś z was był na blokadzie drogi > > Oj nie widziałem nikogo z Dąbrowy ani Łomianek Dolnych O czym Ty piszesz, jaka blokada, kiedy, gdzie ??. Odpowiedz Link Zgłoś
lomiankowicz Re: Co z władzami Łomianek 05.02.08, 09:13 kw40 napisał: > Z tą kiełbasą wyborczą to dobre pytanie. Bardzo dużą wadą obecnych władz jest > brak jawności działań, kulisów decyzji i planów. Patrząc pod tym kątem polityka > Sokołowskiego trwa nadal. Oby nie okazało się, że wszyscy niedociągnięcia będą > widzieć, tylko nasi samorządowcy dowiedzą się o nich za pięć dwunasta. Wtedy > przyjdzie podzielić los sokoła i może nastąpić powtórka z rozrywki z czasów > przed ostatnią POtrzebą. W takim przypadku Łomianki przegrają. Może Burmistrz i > Rada zechcą zastanowić się nad tym trochę zamiast tworzyć w swoich szeregach > podziały i zaniedbywać obietnice wyborcze. Wyjątkowo muszę się zgodzić z kw40. Dodałbym do tego co napisał, pseudo-zmiany w Gazecie Łomiankowskiej. Jeżeli towarzystwo z Leć Sokole nazywało Sokołowskiego mistrzem manipulacj to jak w świetle tego co widzimy obecnie w GŁ nazwać Pszczółkowskiego? Championem manipulacji? Odpowiedz Link Zgłoś
j46 Re: Co z władzami Łomianek 05.02.08, 16:30 Jestem pewien, że nie wszystkie postępowania można ujawniać. Jestem pewien, że niektóre należy bardzo mocno strzec. Problemem jest czy ich wyniki będą odczuwalne przez mieszkańców w roku wyborów i jak oni to ocenią. To będzie dopiero prawdziwy sprawdzian. W mojej skromnej ocenie prowadzenie postępowania w sprawie Polbotu jest trudne. Natomiast teraz w okresie zimowym, jest pewne, że w wyniku przemarzania nawierzchni drogowej, wjazd takich maksi ciężarówek na odcinek Brukowej - od Warszawskiej do oczyszczalni, może spowodować liczne przełomy i głębokie uszkodzenia struktury drogi. W takim okresie, dawniej ograniczano mocno naciski na oś pojazdów. Nie wiem w czyjej gestii są takie ograniczenia i kto je może egzekwować. Odpowiedz Link Zgłoś
bumbem Re: Co z władzami Łomianek 06.03.08, 20:23 Nie wiem dlaczego ale temat zniknął. Nasze problemy zaciemniane są przez ludowych pod tworców z najniższej półki. Och przepraszam pisząc tak obrażam nawet takich twórców, ale brakuje mnie lepszych onomatopei. Odpowiedz Link Zgłoś
kw40 Re: Co z Pol-Botem 08.03.08, 16:21 papirus22 napisał: .... Takimi sprawami zajmuje się burmistrz i będziemy > od niego wymagać działań, również w tej sprawie, swoją drogą dobrze > że przypominasz... Czy coś nowego wiadomo w tej sprawie? Odpowiedz Link Zgłoś
papirus22 Re: Co z Pol-Botem 10.03.08, 20:18 Obawiam się że mimo monitów w tej sprawie niewiele się zmieniło. Nie chcę opisywac szczegółów i zaniechań, bo to raczej na rozmowę. Sprawa ostatecznie całkiem niedawno została przekazana bezpośrednio do burmistrza Tarnawskiego i zaczyna się od nowa, mam nadzieję że coś w końcu drgnie. Niestety za długo to trwa... Odpowiedz Link Zgłoś
miroslaw7 Re: Co z Pol-Botem 14.03.08, 11:39 Polbot się rozwija. Przejął ostatnio piaskarnię w Jabłonnie, a od roku ekspluatuje też piaskarnię przy moście siekierkowskim.Od tego roku pobór piasku ma być objęty szczególnym nadzoren prawnym. Policja ma kontrolować zezwolenia prawno-wodne. Odpowiedz Link Zgłoś
fomek88 Re: Q-rwa 17.03.08, 11:31 O forsiczkę przecież chodzi (i to dużą forsiczkę). Możecie sobie rwać szaty, rzucać się Rejtanem na glebę i GÓWNO! Forsiczka ma w DUPIE ekologię, ludzi, prawo, dobre zwyczaje i obyczaje. Ona wszystko zaklajstruje. Każdy bandycki przekręt. Nie wierzycie? To wpiszcie się tutaj za 10 lat i oceńcie czy miałem rację! Odpowiedz Link Zgłoś