Dodaj do ulubionych

Co z Pol-Botem

25.01.08, 12:56
Ciężarówki jak jeździły tak jeżdżą, ale jakoś sprawa ucichła. Co jest grane?
Obserwuj wątek
    • zachodni007 Re: Co z Pol-Botem 26.01.08, 09:21
      Cała afera z Pol-Botem została rozdmuchana aby dołożyć Sokołowskiemu. Teraz
      sprawę trzeba wyciszyć, podobnie jak problem zapłaty mieszkańcom za przekazaną
      ziemię pod drogi.
      • pencroff Re: Co z Pol-Botem 26.01.08, 14:13
        Ale Zachodni ujmie kiedyś w swe mocarne ręce ster spraw i na pewno
        Pol-bot przegoni. Ba, sami zrejterują na pierwszą wieść o nim.
    • kw40 Re: Co z Pol-Botem 30.01.08, 08:08
      No wlasnie, moze nowa wladza sie wypowie na ten temat?
      • bumbem Re: Co z Pol-Botem 01.02.08, 13:43
        Przypominam, było o tym bardzo głośno:
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=229&w=46597615&a=46783065
        a co dziś ? Cisza !!!!
        • papirus22 Re: Co z Pol-Botem 01.02.08, 13:55
          Dlaczego Wy ciągle próbujecie mnie promować?:)
          Występowałem w tej sprawie kilkukrotnie na sesjach, ostatnio również
          z pismami (nie tylko ja inni radni również). Niestety czekamy wciąż
          na odpwowiedzi na piśmie od burmistrza. No i co mam znowu pisać że w
          tej sprawie i dzwoniłem i rozmawiałem osobiści przy sklepie bumerang
          z Inspekcją Transportu Drogowego aby sprawdzali czy samochody jeżdzą
          zgodnie z prawem. Takimi sprawami zajmuje się burmistrz i będziemy
          od niego wymagać działań, również w tej sprawie, swoją drogą dobrze
          że przypominasz.
          • redakcja.lomianki.info Re: Co z Pol-Botem 01.02.08, 17:59
            dla podkręcenia tematu wrzucam link do fotek.
            jak to widze to mi sie przewraca w środku coś.
            tak w kwestii estetycznej
            www.lomianki.info/document.php?did=413

            miło byłoby nie oglądać tego czegoś wiosną 2008 :)
          • athlon_linux Re: Co z Pol-Botem 01.02.08, 18:31
            Widzisz Papirus, burmistrz cię olewa.
            Byłeś POtrzebny do zmiany ale tylko na stołku.
            Teraz siedź cicho bo dostaniesz po łapkach.
            Inni rozgrywają tę partyjkę!
            • papirus22 Re: Co z Pol-Botem 02.02.08, 11:45
              hmm dziekuję za troskę. Nie musisz się martwić ja sobie poradzę,
              zawsze miałem swoje zdanie i swoje metody działania. Jak nie da rady
              tak to trzeba spóbować inaczej:)
              • bumbem Re: Co z Pol-Botem 02.02.08, 20:16
                Ależ ten radny jest bezradny!!!
                • kw40 Re: Co z Pol-Botem 03.02.08, 19:18
                  Jak zwykle najwięcej krytyki jest ze strony tych, co nic nie robią. Bumbem
                  pochwal się lepiej swoją aktywnością.
                  • bumbem Re: Co z Pol-Botem 04.02.08, 14:46
                    Nie mam takich możliwości jak radny. Może Ty masz jakiś dorobek, ale ja zbyt
                    krótko tu mieszkam. Dopiero się oswajam, niewielu mnie zna, bo pracuję, dzieci
                    itd. Forum czytam już trzeci rok, czy to długo czy krótko sama nie wiem. Ale
                    widzę sprawy które gdzieś gną i nie wiem czy tak jak w przypadku Pol-Botu była
                    to kiełbasa wyborcza, czy realna chęć zajęcia się problemem. Dlaczego
                    przemilczano sprawę groźby blokady budowy skrzyżowania przez właściciela stacji
                    nie wiem. Ja uważam że są to istotne sprawy dla Łomianek.
                    • kw40 Re: Co z władzami Łomianek 04.02.08, 20:48
                      Z tą kiełbasą wyborczą to dobre pytanie. Bardzo dużą wadą obecnych władz jest
                      brak jawności działań, kulisów decyzji i planów. Patrząc pod tym kątem polityka
                      Sokołowskiego trwa nadal. Oby nie okazało się, że wszyscy niedociągnięcia będą
                      widzieć, tylko nasi samorządowcy dowiedzą się o nich za pięć dwunasta. Wtedy
                      przyjdzie podzielić los sokoła i może nastąpić powtórka z rozrywki z czasów
                      przed ostatnią POtrzebą. W takim przypadku Łomianki przegrają. Może Burmistrz i
                      Rada zechcą zastanowić się nad tym trochę zamiast tworzyć w swoich szeregach
                      podziały i zaniedbywać obietnice wyborcze.
                      • red68 Re: Co z władzami Łomianek 04.02.08, 22:24
                        Papier jest cierpliwy
                        a pisać można dużo
                        Ale czy ktoś z was był na blokadzie drogi
                        jak mieszkańcy sami się upomnieli o swoje ??

                        Oj nie widziałem nikogo z Dąbrowy ani Łomianek Dolnych
                        • kiix Re: Co z władzami Łomianek 05.02.08, 08:05
                          red68 napisał:
                          > Ale czy ktoś z was był na blokadzie drogi
                          >
                          > Oj nie widziałem nikogo z Dąbrowy ani Łomianek Dolnych

                          O czym Ty piszesz, jaka blokada, kiedy, gdzie ??.
                      • lomiankowicz Re: Co z władzami Łomianek 05.02.08, 09:13
                        kw40 napisał:

                        > Z tą kiełbasą wyborczą to dobre pytanie. Bardzo dużą wadą obecnych
                        władz jest
                        > brak jawności działań, kulisów decyzji i planów. Patrząc pod tym
                        kątem polityka
                        > Sokołowskiego trwa nadal. Oby nie okazało się, że wszyscy
                        niedociągnięcia będą
                        > widzieć, tylko nasi samorządowcy dowiedzą się o nich za pięć
                        dwunasta. Wtedy
                        > przyjdzie podzielić los sokoła i może nastąpić powtórka z rozrywki
                        z czasów
                        > przed ostatnią POtrzebą. W takim przypadku Łomianki przegrają.
                        Może Burmistrz i
                        > Rada zechcą zastanowić się nad tym trochę zamiast tworzyć w swoich
                        szeregach
                        > podziały i zaniedbywać obietnice wyborcze.

                        Wyjątkowo muszę się zgodzić z kw40. Dodałbym do tego co napisał,
                        pseudo-zmiany w Gazecie Łomiankowskiej. Jeżeli towarzystwo z Leć
                        Sokole nazywało Sokołowskiego mistrzem manipulacj to jak w świetle
                        tego co widzimy obecnie w GŁ nazwać Pszczółkowskiego?
                        Championem manipulacji?
                        • j46 Re: Co z władzami Łomianek 05.02.08, 16:30
                          Jestem pewien, że nie wszystkie postępowania można ujawniać. Jestem pewien, że
                          niektóre należy bardzo mocno strzec. Problemem jest czy ich wyniki będą
                          odczuwalne przez mieszkańców w roku wyborów i jak oni to ocenią. To będzie
                          dopiero prawdziwy sprawdzian.
                          W mojej skromnej ocenie prowadzenie postępowania w sprawie Polbotu jest trudne.
                          Natomiast teraz w okresie zimowym, jest pewne, że w wyniku przemarzania
                          nawierzchni drogowej, wjazd takich maksi ciężarówek na odcinek Brukowej - od
                          Warszawskiej do oczyszczalni, może spowodować liczne przełomy i głębokie
                          uszkodzenia struktury drogi. W takim okresie, dawniej ograniczano mocno naciski
                          na oś pojazdów. Nie wiem w czyjej gestii są takie ograniczenia i kto je może
                          egzekwować.
                          • bumbem Re: Co z władzami Łomianek 06.03.08, 20:23
                            Nie wiem dlaczego ale temat zniknął. Nasze problemy zaciemniane są przez
                            ludowych pod tworców z najniższej półki. Och przepraszam pisząc tak obrażam
                            nawet takich twórców, ale brakuje mnie lepszych onomatopei.
          • kw40 Re: Co z Pol-Botem 08.03.08, 16:21
            papirus22 napisał:

            .... Takimi sprawami zajmuje się burmistrz i będziemy
            > od niego wymagać działań, również w tej sprawie, swoją drogą dobrze
            > że przypominasz...

            Czy coś nowego wiadomo w tej sprawie?
            • papirus22 Re: Co z Pol-Botem 10.03.08, 20:18
              Obawiam się że mimo monitów w tej sprawie niewiele się zmieniło. Nie
              chcę opisywac szczegółów i zaniechań, bo to raczej na rozmowę.
              Sprawa ostatecznie całkiem niedawno została przekazana bezpośrednio
              do burmistrza Tarnawskiego i zaczyna się od nowa, mam nadzieję że
              coś w końcu drgnie. Niestety za długo to trwa...
              • miroslaw7 Re: Co z Pol-Botem 14.03.08, 11:39
                Polbot się rozwija. Przejął ostatnio piaskarnię w Jabłonnie, a od roku
                ekspluatuje też piaskarnię przy moście siekierkowskim.Od tego roku pobór piasku
                ma być objęty szczególnym nadzoren prawnym. Policja ma kontrolować zezwolenia
                prawno-wodne.
    • fomek88 Re: Q-rwa 17.03.08, 11:31
      O forsiczkę przecież chodzi (i to dużą forsiczkę).
      Możecie sobie rwać szaty, rzucać się Rejtanem na glebę i GÓWNO!

      Forsiczka ma w DUPIE ekologię, ludzi, prawo, dobre zwyczaje i obyczaje. Ona wszystko zaklajstruje. Każdy bandycki przekręt.

      Nie wierzycie? To wpiszcie się tutaj za 10 lat i oceńcie czy miałem rację!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka