inferno_m
23.03.05, 21:05
Myślałem że moda palenia liści i śmieci trwa tylko jesienią. Niestety
przenosi się też na wiosnę. Nie można oddychać, dym gryźie w gardle. Nie
palmy tylko zbierajmy do worków. Z daleka Piechwowice wyglądają tak jakby się
połowa domów paliła. Wszędzie widać tylko żółty dym, zimą było dużo lepiej.