23.03.05, 21:05
Myślałem że moda palenia liści i śmieci trwa tylko jesienią. Niestety
przenosi się też na wiosnę. Nie można oddychać, dym gryźie w gardle. Nie
palmy tylko zbierajmy do worków. Z daleka Piechwowice wyglądają tak jakby się
połowa domów paliła. Wszędzie widać tylko żółty dym, zimą było dużo lepiej.
Obserwuj wątek
    • krakowiakbis Re: NIe pal 23.03.05, 21:11
      inferno_m z przykrością zauważam, że nie "łapiesz" o co chodzi. Palenie liści
      i smieci ma na celu przygotowanie odpowiedniej atmosfery celem przygotowania
      się na Polcolorit2;))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka