28.06.04, 11:33
proszę o niecenzuralne wypowiedzi szylidera i czupacabry ( wybacz ale
strasznie mi się ta ksywka podoba) na wątku dla kasi i proszę jeszcze o to by
bzdurne komentarze typu przeciętne kosmetyki za kosmiczne ceny, pozostawić
dla grona fanatyczek avonu, ponieważ tym samym obraża sie wiele znanych
ludzi, chocby takich jak ludzie publiczni z telewizji którzy używają ori od
dawna. zajmijmy sie rozmową o pracy w sprzedaży a maniakalnośc avonu zostawmy
konsultantkom (dzieciom)
Obserwuj wątek
    • chicarica Re: prośba 28.06.04, 13:25
      Robert, ale to przecież Ty często sam zakładasz wątki o Avonie. Tobie wolno, a
      nam nie?
      Zdecyduj się w końcu, czy to forum o Oriflame, czy o tym, jaką straszną
      konkurencję ma Oriflame.
    • chicarica Re: prośba 28.06.04, 13:50
      Aha, jeszcze jedno: telewizja i ludzie publiczni są dla Ciebie autorytetem? To
      współczuję.
      Ja mimo wszystko wolę poczytać jakąś dobrą książkę, niż wgapiać się w
      pseudogwiazdy dla biedaków.
      • martaori Re: prośba 28.06.04, 14:40
        Kasiu, Kasiu ty to jesteś tupeciara.wiele gwiazd, dziennikarzy, aktorów uzywa
        kosmetyków Oriflame.Na przykład nasza wspaniała aktorka, która tak sie składa,
        że jest twarzą Oriflame Izabella Scorupco.

Izabella Scorupco

Izabella Scorupco w bardzo naturalny sposób łączy wspaniałą urodę z
        inteligencją. Sukces, który odniosła jako aktorka i modelka, nie zmienił jej.
        Dlatego doskonale sprawdza się w roli rzecznika i ambasadora Oriflame.

Izabella zdobyła światową popularność rolą dziewczyny Jamesa Bonda w filmie
        Golden Eye. Zagrała również jedną z głównych ról w widowiskowym filmie akcji
        Vertical limit. W Polsce kojarzymy ją przede wszystkim z Heleną z Ogniem i
        mieczem. Firma Oriflame była jednym ze sponsorów tej największej polskiej
        produkcji filmowej.

Jako zajęta i zapracowana mama docenia fakt, że doskonałe kosmetyki dostarczane
        są wprost do jej domu:

"Trudno słowami wyrazić radość, którą sprawiło mi nawiązanie współpracy z
        Oriflame. W moim zawodzie, w którym liczy się dobry wygląd, bardzo ważne są
        wysokiej jakości kosmetyki, do których mogę mieć pełne zaufanie. Mieszkam w
        Szwecji, więc kosmetyki Oriflame znam od wielu lat. Z ogromną satysfakcją
        przyjęłam propozycję podzielenia się sekretami urody, które poznałam w świecie
        mody i filmu. Kamera nie kłamie – wychwytuje każdą niedoskonałość. Dzięki
        naturalnym składnikom kosmetyków pielęgnacyjnych Oriflame nie muszę martwić się
        o zdrowy wygląd mojej skóry, a wspaniała paleta barw kosmetyków kolorowych
        pozwala mi tworzyć makijaże odpowiednie na różne okazje."

Jesli dla ciebie to pseudogwiazdy dla biedaków to moja droga tobie trzeba
        współczuć. Ku twojemu zdziwieniu bardzo mało oglądamy telewizji wolimy ten czas
        poświecić pracy lub przyjemności.

• teegra Re: prośba 30.06.04, 14:27
          martaori napisała:

> Kasiu, Kasiu ty to jesteś tupeciara.wiele gwiazd, dziennikarzy, aktorów uzywa
          > kosmetyków Oriflame.Na przykład nasza wspaniała aktorka, która tak sie
          składa,
          > że jest twarzą Oriflame Izabella Scorupco.
          >
          >
          >
          > Izabella Scorupco
          >
          > Izabella Scorupco w bardzo naturalny sposób łączy wspaniałą urodę z
          > inteligencją. Sukces, który odniosła jako aktorka i modelka, nie zmienił jej.
          > Dlatego doskonale sprawdza się w roli rzecznika i ambasadora Oriflame.
          >
          > Izabella zdobyła światową popularność rolą dziewczyny Jamesa Bonda w filmie
          > Golden Eye. Zagrała również jedną z głównych ról w widowiskowym filmie akcji
          > Vertical limit. W Polsce kojarzymy ją przede wszystkim z Heleną z Ogniem i
          > mieczem. Firma Oriflame była jednym ze sponsorów tej największej polskiej
          > produkcji filmowej.
          >
          > Jako zajęta i zapracowana mama docenia fakt, że doskonałe kosmetyki
          dostarczane
          >
          > są wprost do jej domu:
          >
          > "Trudno słowami wyrazić radość, którą sprawiło mi nawiązanie współpracy z
          > Oriflame. W moim zawodzie, w którym liczy się dobry wygląd, bardzo ważne są
          > wysokiej jakości kosmetyki, do których mogę mieć pełne zaufanie. Mieszkam w
          > Szwecji, więc kosmetyki Oriflame znam od wielu lat. Z ogromną satysfakcją
          > przyjęłam propozycję podzielenia się sekretami urody, które poznałam w
          świecie
          > mody i filmu. Kamera nie kłamie – wychwytuje każdą niedoskonałość. Dzięki
          >
          > naturalnym składnikom kosmetyków pielęgnacyjnych Oriflame nie muszę martwić
          się
          >
          > o zdrowy wygląd mojej skóry, a wspaniała paleta barw kosmetyków kolorowych
          > pozwala mi tworzyć makijaże odpowiednie na różne okazje."
          >
          > Jesli dla ciebie to pseudogwiazdy dla biedaków to moja droga tobie trzeba
          > współczuć. Ku twojemu zdziwieniu bardzo mało oglądamy telewizji wolimy ten
          czas
          >
          > poświecić pracy lub przyjemności.
          >
          >
          > Za pieniądze które za to dostają,mogliby reklamować nawet G,,,,nie ma się
          czym podniecać.
          >
          >
          >
          >
          >
          >
          • roberti.ori Re: prośba 30.06.04, 15:34
            nie wiem kim jesteś, ale z odpowiedzi na post , raczej nie wynika abys była
            osobą pozytywnie nastawiona do życia a raczej mam wrażnie że ono cie boli. Dla
            twojej informacji, pani Katarzyna Dowbor chętnie je używa co sama powiedziała
            już 95 r. oraz np. pani Bujakiewicz która też używa niektórych rzeczy z
            Oriflame.
    • 1szylider Re: prośba do Roberta 28.06.04, 14:13
      roberti.ori napisał:

> proszę o niecenzuralne wypowiedzi szylidera i czupacabry ( wybacz ale
      > strasznie mi się ta ksywka podoba) na wątku dla kasi i proszę jeszcze o to by
      > bzdurne komentarze typu przeciętne kosmetyki za kosmiczne ceny, pozostawić
      > dla grona fanatyczek avonu, ponieważ tym samym obraża sie wiele znanych
      > ludzi, chocby takich jak ludzie publiczni z telewizji którzy używają ori od
      > dawna. zajmijmy sie rozmową o pracy w sprzedaży a maniakalnośc avonu zostawmy
      > konsultantkom (dzieciom)
      >
      >

Witam!

Gdybyś jeszcze był uprzejmy nie przekręcać mojego nicku, bo ja nie nazywam
      Ciebie np "słomianym" Robertem, to będę wdzięczny za wzajemność!

Ze zdziwieniem przyjąłem Twój apel o nie cenzurowanie moich wypowiedzi,
      przecież na Twoim forum tylko mozesz mnie usuwać, czyzbyś apelował do samego
      siebie..?

Pozatem od dawna wiedziałem, że my zawsze się dogadamy:))))))))))

Chcesz więcej,klinij tu:MLM, biznes po godzinach...
      Pozdrawiam i zapraszam!
      gg 172 85 85
      • teegra Re: prośba do Roberta 30.06.04, 14:29
        1szylider napisał:

> roberti.ori napisał:
        >
        > > proszę o niecenzuralne wypowiedzi szylidera i czupacabry ( wybacz ale
        > > strasznie mi się ta ksywka podoba) na wątku dla kasi i proszę jeszcze o to
        > by
        > > bzdurne komentarze typu przeciętne kosmetyki za kosmiczne ceny, pozostawić
        >
        > > dla grona fanatyczek avonu, ponieważ tym samym obraża sie wiele znanych
        > > ludzi, chocby takich jak ludzie publiczni z telewizji którzy używają ori o
        > d
        > > dawna. zajmijmy sie rozmową o pracy w sprzedaży a maniakalnośc avonu zosta
        > wmy
        > > konsultantkom (dzieciom)
        > >
        > >
        >
        > Witam!
        >
        > Gdybyś jeszcze był uprzejmy nie przekręcać mojego nicku, bo ja nie nazywam
        > Ciebie np "słomianym" Robertem, to będę wdzięczny za wzajemność!
        >
        > Ze zdziwieniem przyjąłem Twój apel o nie cenzurowanie moich wypowiedzi,
        > przecież na Twoim forum tylko mozesz mnie usuwać, czyzbyś apelował do samego
        > siebie..?
        >
        > Pozatem od dawna wiedziałem, że my zawsze się dogadamy:))))))))))
        >
        >
        > Chcesz więcej,klinij tu:MLM, biznes po godzinach...
        > Pozdrawiam i zapraszam!
        > gg 172 85 85
        jedynym fanatykiem to ty jesteś szyl..i to trochę niezrównowarzonym.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka