Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

praca dla netpress- giełdy samochodowe

IP: 89.167.77.* 08.12.09, 10:46
    Witam, czy ktoś pracował dla firmy netpress z torunia? praca ma polegać na
    odwiedzaniu giełd samochodowych, ktoś wie coś więcej na ten temat? oferuj.a
    duże zarobki za pracę tylko w trakcie weekendów, ktoś wiecoś więcej?cz to nie
    jest przypadkiem jakaś akwizycja?
    Obserwuj wątek
      • krzysztoff26 Re: praca dla netpress- giełdy samochodowe 08.01.10, 10:10
        praca polega na łażeniu między autami i namawianiu właścicieli na wykupienie
        ogłoszenia na stronie internetowej. takie ogłoszenie kosztowało z tego co
        pamiętam 5 zł na tydzień albo 10 zł na miesiąc, z czego dla Ciebie zostaje
        odpowiednio 4 i 8 zł. działa to w ten sposób, że najpierw zamawiasz u tej firmy
        specjalne druczki (potwierdzenia) po cenie 1 zł (dla tygodniowego ogłoszenia) i
        2 zł(dla miesięcznego) i potem idziesz z tym na giełdę i możesz sprzedać tyle
        ogłoszeń ile druczków wykupiłeś, co zarobisz to twoje. musisz mieć ze sobą
        aparat i jak ktoś już zamówi takie ogłoszenie to spisać wszystkie dane auta i
        porobić zdjęcia a potem w domu wprowadzić na stronkę.
        ja pracowałem jakieś 2 lata temu, na początku szło zarobić powiedzmy nawet 200zł
        za jeden wypad na giełdę ale szybko zrobiła się konkurencja większa (z wielu
        różnych firm) i ciężko było coś sprzedać. poza tym to raczej nic przyjemnego
        chodzić po giełdzie w taką pogodę jak teraz (choć może dzięki temu będzie
        mniejsza konkurencja). chyba wszystko napisałem
        • roqq Re: praca dla netpress- giełdy samochodowe 30.05.10, 07:12
          Prawie nic się nie zmieniło. Ja się do nich takze zapisałem i nawet
          wykupiłem druczki za 80 zł. Potem jednak poszperałem w necie i
          zdałem sobie sprawę, że oni oferują marne ogłoszenie za 10 zł/m-c,
          gdy inne, czesto darmowe serwisy, dają o niebo lepsze warunki.
          Przykład: Netpress: 3 fotki i kilka linijek tekstu plus standardowe
          opcje do zaznaczania [ pojemność, rodzaj nadwozia, rodzaj paliwa
          itd.] Autotrader.pl: Za darmo, 12 fotek, tekstu ile chcesz, czas
          nieograniczony. Nawet niby drogie allegro ich przebija, bo za
          najprostsze opcje zapłacić trzeba niewiele więcej, fotek linkować
          możesz nawet 100 a oglądalność nieporównywalna. Dałem więc sobie
          spokój. Za wykupione kwity wystawiłem 3 auta kumplom i mi się
          zwróciło.
        • Gość: Mario Re: Praca bez umowy IP: *.pipni.cz 27.08.10, 18:42
          Bzdura! Firma jasno oferuje współpracę, a nie umowę.
          Pracowałem tak jakiś czas temu i muszę przyznać, że pewnie nadal bym pracował
          gdybym nie znalazł lepszej fuchy.
          Kilka stówek można zgarnąć z jednego wyjścia i co najważniejsze, stosunkowo
          dobra stawka w stosunku do wkładu pracy i energii.
          Choć pewnie nie każdy lubi taki typ pracy? Tu tyle...
      • Gość: FRNQ Re: praca dla netpress- giełdy samochodowe IP: *.210.41.31.jim-satnet.pl 29.09.13, 07:45
        Dla Ciebie i dla innych zastanawiających się nad tą "pracą":
        pracowałem kiedyś dla nich prawie pół roku, ludzie na giełdzie jak słyszą "NetPress" to albo odmawiają od razu, albo pierwszy raz słyszą o czymś takim (i też odmawiają). Tak jak już ktoś pisał, jest multum stron, gdzie wystawisz auto za free, choćby Tablica.pl czy Gumtree.pl, a oglądalność takich ogłoszeń jest nieporównywalnie większa. Nikt na tą ich śmieszną stronkę nie zagląda. Od lat wygląda tak samo nieprofesjonalnie, nie chce im się nic modernizować. Po prostu wymyślili sobie patent żeby zarobić na ludziach, maszynka do pieniędzy.
        A już całkowitym strzałem w stopę są te zdjęcia aut - 3szt i w rozdzielczości 640x480 - ty byś kupił auto, które obejrzałeś na znaczku pocztowym?

Nie polecam, obecnie nawet staruszkowie wiedzą co to Internet i są na tyle biegli (lub mają kogoś w rodzinie), że sobie sami gdzieś wystawiają. Za free i na znacznie lepszych warunkach.

Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka