Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    CV + zdjęcie

    IP: *.aster.pl 07.10.04, 14:49
    Czy lepiej wkleić zdjęcie do samego CV czy może lepiej przesłać jako odzielny
    załącznik. Jeśli zdjęcie mam umieścić w CV to w którym miejscu dokumentu
    najlepiej?
    Obserwuj wątek
      • bombany_przez_mirke Re: CV + zdjęcie 07.10.04, 15:50
        w lewym rogu np!!
        TYLKO PAMIĘTAJ O KOMPRESJI ZDJĘCIA BO NIEKTÓRE APLIKACJE ZE ZDJĘCIEM MAJĄ 3
        MB!!!!!!!
      • Gość: eee Re: CV + zdjęcie IP: *.cst.tpsa.pl 08.10.04, 09:14
        Zdecydowanie wstawić do dokumenu. Zrob sobie specjalne do cv. Nie polecam
        takiego z dowodu, bo one sa zbyt powazne i robione tak "z boku" by bylo ucho
        widać. Zdjecie w cv ma mowic pracodawcy ze jesteś pozytywnie nastawiony do
        zycia, odważny itd. Sam jeszcze nie mam takiego ale widzialem w innym cv . Robi
        to duze znaczenie. Ma wygladać tak: tważ lekko uniesiona do gory, promieniująca
        optymizmem, patrząca bezposrednio na osobe ktora oglada cv, bez zadnych
        krzywień głowy i spoglądania "z za rogu".
        • Gość: bn jak zwykle zrobiłem kilka płeduf (błędów ;-) IP: *.cst.tpsa.pl 08.10.04, 09:18
          - nie znaczenie tylko wrazenie
          - nie twa.... tylko twaRZ
          - zza

          Jakby jeszcze były jakieś dzwońcie: 070 0123456789

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka