Gość: poszukiwacz IP: *.aster.pl 07.10.04, 14:49 Czy lepiej wkleić zdjęcie do samego CV czy może lepiej przesłać jako odzielny załącznik. Jeśli zdjęcie mam umieścić w CV to w którym miejscu dokumentu najlepiej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bombany_przez_mirke Re: CV + zdjęcie 07.10.04, 15:50 w lewym rogu np!! TYLKO PAMIĘTAJ O KOMPRESJI ZDJĘCIA BO NIEKTÓRE APLIKACJE ZE ZDJĘCIEM MAJĄ 3 MB!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eee Re: CV + zdjęcie IP: *.cst.tpsa.pl 08.10.04, 09:14 Zdecydowanie wstawić do dokumenu. Zrob sobie specjalne do cv. Nie polecam takiego z dowodu, bo one sa zbyt powazne i robione tak "z boku" by bylo ucho widać. Zdjecie w cv ma mowic pracodawcy ze jesteś pozytywnie nastawiony do zycia, odważny itd. Sam jeszcze nie mam takiego ale widzialem w innym cv . Robi to duze znaczenie. Ma wygladać tak: tważ lekko uniesiona do gory, promieniująca optymizmem, patrząca bezposrednio na osobe ktora oglada cv, bez zadnych krzywień głowy i spoglądania "z za rogu". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bn jak zwykle zrobiłem kilka płeduf (błędów ;-) IP: *.cst.tpsa.pl 08.10.04, 09:18 - nie znaczenie tylko wrazenie - nie twa.... tylko twaRZ - zza Jakby jeszcze były jakieś dzwońcie: 070 0123456789 Odpowiedz Link Zgłoś